Skocz do zawartości

Opcja na domenę com


fly65

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od jakiegoś czasu rozglądam się za dobrymi domenami i wiem o istnieniu opcji na domeny. Z tym że wszędzie gdzie wchodziłem są opcje na domeny .pl a czy istnieją opcje na domeny .com ?

Jeżeli tak to gdzie ?

Proszę o pomoc

P.

Portal na temat NLP. Najświeższe informacje z rynku samorozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

opcje na domeny wymyślił polski NASK, dla TLD globalnych czy innych państw nie ma czegoś takiego

możesz w godaddy, snapnames, namejet zamówić backorder czyli automatyczną rejestrację po wygaśnięciu

co w przeciwieństwie do opcji nie musi się udać

Ale się udaje, korzystałem już z backorderu 2 razy i się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że godaddy bierze za udane.

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy naszej-klasy.pl chyba niedługo zastanawiali się nad domeną a i tak odnieśli sukces, ale to pewnie dlatego, że byli z Uniwersytetu Wrocławskiego :)

Jeśli coś jest "dobre" to nawet gdyby miało domenę dfsgrtyr.pl i tak się przyjmie :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że godaddy bierze za udane.

Tak, ja mam w godaddy założony backorder na jedną domenę od 6-ciu lat, i cały czas jest aktywny. Mało tego w międzyczasie zmieniałem go na inną domenę na pewien czas a potem ponownie wróciłem do pierwszej domeny.

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

czołem! uprawiam prawdziwą archeologię, ale temat odnosi się dokładnie do moich dwóch pytań:

-. gdzie mogę sprawdzić, czy na daną domenę *.com została złożona opcja?

- gdzie najlepiej zarejestrować taką opcję, również na domenę *.com?

(nie mam pojęcia jak w tym wypadku odmieniamy opcja/opcje, więc z góry przepraszam ;) )

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności