Skocz do zawartości

19 final WOSP


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zbliża się 19 finał wielkiej orkiestry świątecznej pomocy i takie moje pytanko czy jest ktoś kto w jakiś sposób(oczywiście poza syboliczna złotówka do puszki), będzie wspierał ta edycje? Ja wpadłem na taki pomysł aby zaoferować firmie która zaoferuje najwiekszą kwotę pozycjonować stronę firmową przez rok czasu. Oczywiście jeżeli wziął bym to jedynie na swoje barki było by ciężko ponieważ może się trafić ciężka firma i utrzymanie zaplecza i linków przez rok to duże koszta. I stad moje pytanie czy były by chętne osoby które DOBROWOLNIE I CAŁKOWICIE CHARYTATYWNIE chciały by w taki sposób wesprzeć fundację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę zaproponować umieszczenie stosownych artykułów (mogę ja nawet napisać) z linkami, oraz podlinkowanie ich w moich prywatnych, zamkniętych preclach (mocne, porządnie linkowane, domeny z PR i historią i trochę tego jest). Myślę, że trochę 'mocy' to da :)

W razie czego, wystarczy skrobnąć na PW (tylko przypomnieć o co chodziło bo w styczniu mogę już nie pamiętać :) ).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc mamy już kilka osób ktoś jeszcze? :) przydał by się jeszcze jeden copywriter , może jakaś firma hostingów zdeklaruje się pod hosting pod zaplecze? Sławek?:)

Edit. Ok sławek już się na priv zdeklarował mamy serwery od szybki-serwer.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja niem mam nic do zaoferowania, ponieważ moja wiedza na temat pozycjonowania i optymalizacji jest na razie niewielka. Ale muszę pochwalić inicjatywę i autora za jakże wspaniały pomysł. Taka akcja jeszcze bardziej wypromuje forum i najlepszych pozycjonerów - jakimi niewątpliwie jesteście.

Jeżeli natomiast jakakolwiek pomoc była by potrzebna, i nie mam tu na myśli bynajmniej pozycjonowania - to służę pomocą.

Chyle czoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Więc już pora odkopać temat osoby które się zdecydowaly niech napisza na kontakt@netbusters.pl co moga zaoferowac i w niedziele wystawiam aukcje;) Ps przydal by sie sponsor domen na zaplecze i troche punktow w swl i blasy z xrummera tez by sie przydały;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności