Skocz do zawartości

19 final WOSP


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co roku wystawiam programiki na tych aukcjach, zapraszam do zakupu Programy na WOŚP a kupuje linki, również polecam jeśli macie jakieś strony wystawcie na aukcji możliwość zamieszczenia linka na waszych stronach na jakiś okres, zapewni to wam reklame i pomoże zebrać troche grosza dla wośp.

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole robić takie rzeczy sam, grupowa dobroczynność to gorzej grupowego seksu.

Takie mam zdanie, to sprawa sumienia każdego.

}

Masz racje ale trzeba się tez liczyc z tym ze niewiadomo jak fraze da klient pozycjonowanie trudnej frazy przez dlugi okres na wlasny koszt moze byc kosztowne dla 1 osoby a tak to kazdy da cos od siebie i za darmo:)(liczac ze czas nic nie kosztuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności