Skocz do zawartości

Maskotki na Euro 2012


jarcow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Za to logo uwazam, ze jest bardzo ladne :)

Czy mówisz przypadkiem o tym logo Euro 2012?

Jeśli tak, to moim zdaniem też nie jest najwyższych lotów. Logotyp jeszcze całkiem, całkiem, ale to"coś" na górze...

Zresztą logo to nie jeleń na rykowisku na ścianę. Ono nie musi być ładne. Musi być zaprojektowane zgodnie z pewnymi kanonami i zasadami oraz spełniać określone zadania. To nie spełnia - przynajmniej części znaczących.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to akurat nie jest dobry przykład. Symbolika znaku to często rzecz dosyć ulotna - niekiedy zrozumiała tylko dla projektanta i zleceniodawcy. Czasem bez dokładnej analizy historii znaku czy firmy nie sposób odgadnąć do czego symbolika się odnosi. Niekiedy nawet z analizą się nie udaje :)

Idąc Twoim tokiem rozumowania - co ma wspólnego muszla z paliwami w logo Shella?

Tutaj sprawa jest raczej dosyć jasna - rozkwit, rozwój, wzrost, być może witalność i dynamika. Myślałem o innych aspektach, które zostały tu ewidentnie zepsute.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wrażenie, że dziś wcześnie zacząłeś świętować weekend :D Chyba, że piszesz jedynie o poziomie piłki zagranicznej, wyłączając dla podniesienia poprzeczki krajową...

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie owszem - ma klimat, pokazuje co powinien, ma trochę (możliwe, że nawet za dużo) przesłania. Osobiście brakuje mi jeszcze migawki ze świecących rubinowych gwiazd, ale być może autorzy nie chcieli wywoływać nadmiernych skojarzeń.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie lektor w komentarzu mówi dokładnie ze muzyka nie pasuje, w spocie chodzi o pokazanie że to kraj wielonarodowy, latają w kosmos maja szybką kolej i td nie jest może to spot na 5 ale lepiej jak dwie maskotki biegające po stepach, właśnie oto mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności