Skocz do zawartości

Zgred w TOP1 pod "pozycjonowanie"?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem czy wiecie ale ja swoje 50 % zawdzieczam prywatnym szkoleniom u Zgreda.

Rączka rączkę myje...

dziwna zlosliwosc. widze ze fikas masz jakies prywatna wojenka i chyba pio nie jest najlepszym miejscem na takie rzeczy, szczegolnie iz jestes moderatorem....

do tego nie widze nic dziwnego w fakcie iz ktos kogos uczy za kase. jak idziesz na korepetycje z angielskiego tez za nie placisz.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pandha nie owijaj w bawełne korkami z angielskiego każdy kto siedzi nie od wczoraj na tym forum wie o co chodzi, kto z kim po co i dlaczego.

Ja nie mam z nikim wojenek, prywatnych czy publicznych.

Tylko widać kto komu przyklaskuje i w jaki sposób.

a Zgred wie, że jak jest do pogadania to rozmawia się priv na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby Zgred mial zagoscic w top1 na dluzej? :>

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred mydlił oczy wszystkim że jest hobbista a tak naprawdę lepszy z niego fachowiec niż połowa firm seo w tym kraju...

tez to zauważyłem ;), ale skubaniec dzieli się wiedza wyłącznie za pieniędzy ;)

Nie ma nic za darmo, on zapłacił za wiedzę to i na tym zarobi.

Rączka rączkę myje...

A mi umyje ktoś plecy?(zarcik)

To moze Zgred przygtuj jakies szkolenie dla wiekszej ilosc osob by koszty rozlozy :D

Ja już o tym myślałem nawet rozmawiałem z Panem Pawłem ale jakoś nie doszliśmy do porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności