Skocz do zawartości

Zgred w TOP1 pod "pozycjonowanie"?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja przewiduję rychły spadek z top 1 ;):D:P :P

nie wiem czemu.. po prostu tak myślę

No pewnie ktoś niedługo przemyśli wpis Zgred'a o eliminacji konkurencji stosując go na samym autorze ;) A tak na poważnie, to w dzisiejszych czasach nikt nie wie co G zrobi dnia jutrzejszego, tak więc każdy/-a z nas może się spodziewać strat jak i niespodzianek po przebudzeniu dnia następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na kogoś kto zajmuje się seo między obiadem a premierą na polsacie to nieźle... :) tylko nie kumam dlaczego niektórzy sądzą, że to zawdzięcza IT?

no ale ogólnie to jakby było zorganizowane szkolenie przez Zgreda to mogło by być ciekawie...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chodzić na szkolenia proponuję poświęcić trochę czasu na najróżniejsze eksperymenty a z czasem samemu można wyciągnąć wnioski co warto robić, a czego robić nie warto :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chodzić na szkolenia proponuję poświęcić trochę czasu na najróżniejsze eksperymenty a z czasem samemu można wyciągnąć wnioski co warto robić, a czego robić nie warto ;)

Mimo wszystko jestem za szkoleniami, a eksperymenty swoją drogą jako dodatek. Warto poznać troszkę wiedzy "najlepszych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności