Skocz do zawartości

Call od Duty: Black Ops


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to wygląda względem MW2? Bo nie jestem przekonany czy koledzy z Treyarch dorównali Infinity Ward.

Z gameplay dla Multi wygląda to trochę mniej realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dorównali Inifinity Ward, Modern Warfare 1 i 2 biją Multiplayer Black Ops o przynajmniej 2 lata świetlne. Słaba grywalność, lagi, problemy z serwerami, karabiny jak zabawki, jeszcze mniej realizmu (jeżeli mówimy o broniach), mnie Black Ops zawiódł strasznie:( Co prawda 48h po premierze dostępny był już patch poprawiający wydajność, ale z tego co T. pisze na blogu to tych poprawek będzie o wiele więcej, bo ludzie nie zostawili suchej nitki na tej grze, zresztą zobacz sam na komentarze:

https://gry.onet.pl/5311,88825,1,Call_of_Du...s,recenzja.html

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch w drodze (pewnie dziś). Co do poprzedników - faktycznie skoku szałowego nie ma ale to i tak gra roku i multi roku wiec 99 zł wydawać i widzimy sie na serwerach:D

--

Edyta Robbie komentarze na onecie nie sa wyznacznikiem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w singla i jest masa bledow - kilkanascie razy jakas postac sie zaciela i trzeba bylo restart levelu robic, a raz to nawet wyrzucilo mnie poza plansze i moglem sobie latac (doslownie) gdzie chcialem ;)

Co do multi to nie wiem, ale zostaje na razie przy BF:BC2 i w najblizszym czasie nabede chyba MW1.

Jak dla mnie Black Ops fajna gra, ale jednak po MW2 nie robi na mnie takiego wrazenia. Jest duzo smaczkow, ale Ci co grali w MW2 nie beda zbytnio niczym zaskoczeni :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi to znajomi z którymi grałem w BFa nie polecali kupna Black Ops, jednak trzeba bedzię się przekonać. W poniedziałek pożyczę nowego CODa i przetestuje na własnej skórze multi player.

Carnagge może masz ochotę dotłoczyć do skromnego dwuosobowego składu SEO w BF-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności