Skocz do zawartości

wybór firmy do pozycjonowania


jachu666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, jestem tu nowy i trochę się pogubiłem.

Przeszukuje wszystkie tematy i nie mogę znaleść opini na temat firm pozycjonujących serwisy www którymi jestem zainteresowany. Mam na uwadze kilka firm, a dokładnie

- Performance Media

- 4-People tu mam wątpliwości bo myślę , że to ta sama firma for-people ale nie jestem pewny

- Sunrise System

jeżeli ktoś ma swoje sprawdzone typy to czekam na propozycje.

Interesują mnie też linki sponsorowane na terenie polski i Niemiec. Która z firm mogła by tym się zając profesjonalnie?

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Performance Media

- 4-People tu mam wątpliwości bo myślę , że to ta sama firma for-people ale nie jestem pewny

- Sunrise System

Postów: 1

cel: sprzedaż poprzez buzz marketing

nośnik: forum.optymalizacja.com

a da się też łatwo wywnioskować dla której z tych firm jest ten buzz-wpis :)))

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmie Pozycjonującej nie płacisz za to ze podpisujesz umowę - płacisz za wynik czyli pozycję, nie ma wyniku firma nie zarabia chodzi Ci pewnie o wysoką pozycje i niskie koszty, do każdego słowa kluczowego inaczej jest ustawiana stawka za pozycję - wyślij do każdej z firm prośbę o wycenę pozycjonowania i będziesz miał zarys. Co do 1 firmy pozycjonującej fakt moja szefowa miała z nimi jakiś tam problem jak zadzwoniła do nich z op....a przez telefon zaraz strona poszła do góry z TOP 11 TOP 6, w każdej firmie pracują ludzie, przychodzi koleś do pracy na początek robi takie rzeczy ogólne później dostaje swoich klientów i pozycjonuje na kogo trafi twoja strona w firmie pozycjonującej nie wiem jednemu bardziej zależy na premii innemu mniej. Wiem bo miałem praktyki miesięczne ja tam byłem tylko do pomocy, ale byłem w firmie w żadnej z tych które wspomniałeś.

praca, darmowe dokumenty - listy motywacyjne

ogłoszenia - praca oferty

oszczędzasz na lokacie - najlepsze lokaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kilka zapytań do firm i mam wyceny słów kluczowych za pozycje od 1 do 10. Poza tymi pozycjami dalsze pozycje są bezpłatne, teraz o tym wiem płace tylko a efekt. Walczę z tym już od 3 tygodni i jak tak szukam opini na temat tych firm co mnie interesują to mam mieszane uczucia co do sumienności wykonywanej ich pracy. Na prawdę nie ma ktoś godnej uwagi firmy. A co sadzicie o tych firmach co podałem, na pewno nie są tanie bo za 3 słowa kluczowe na miesiąc średnio chcą około 1200zł netto chyba sporo prawda? Tylko czy warto się z nimi wiązać czy lepiej adwords?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tych firmach co podałem, na pewno nie są tanie bo za 3 słowa kluczowe na miesiąc średnio chcą około 1200zł netto chyba sporo prawda? Tylko czy warto się z nimi wiązać czy lepiej adwords?

jeśli pokażesz witrynę i frazy kilka osób tutaj (być może chętnie) udzieli wsparcia w zakresie cen.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo... nie koniecznie zależy jakie frazy.... Ale czytaj dokładnie umowy bo znajomy miał wątpliwą przyjemność pozycjonować się za pośrednictwem jednej z wymienionych przez Ciebie firm. Powiem tylko, że umowa zawierała sporo kwiatków .... Porównaj sobie ceny na poszczególne frazy, a nie za całość, co byś nie płacił jak za zboże za jakieś łatwe frazy, a za coś czego nie są w stanie wbić na pozycje miał cenę mega promocyjną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Performance Media

2) 4-People tu mam wątpliwości bo myślę , że to ta sama firma for-people ale nie jestem pewny

3) Sunrise System

1) Spotkałem sporo klientów tej firmy i opinie są różne, jedni zadowoleni inni wściekli.

Problem tkwi w tym, co wyszło z rozmów z tymi klientami, że firma pod nazwą pozycjonowanie, sprzedała linki sponsorowane.

Klienci żyli w przekonaniu, że mają pozycjonowanie, a faktycznie mieli zupełnie inną usługę.

Jak się zorientowali było za późno. Musieli nieźle się naciąć, bo jak powiedziałem magiczne słowo "pozycjonowanie" mało mnie nie ubili własnoręcznie :blink:

2) Nic nie słyszałem o tej firmie

3) O tej naczytałem się dużo negatywnych opinii, od oszukanych klientów, ludzie odradzali współpracę z tą firmą.

Generalnie trzeba czytać umowy, przemyśleć 20 razy, poczytać opinie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi babcia do sklepu komputerowego i pyta miłego sprzedawcy "który komputer wybrać?"(myślisz, że sprzedawca wskaże ten, który będzie w sam raz dla babci czy sprzeda to na czym będzie miał zysk?)

łudzisz się, że tu pod wieloma nickami nie siedzą ludzie, którzy będą siebie samych polecać? :blink::jezyk1: :jezyk1:

chyba, że po to się zarejestrowałeś...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności