Skocz do zawartości

Andrzej Lepper Vice Marszałkiem


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mnie zastanawia jedno - Lepper niby jest ludowcem, ale wydawał się być postępowy jeśli chodzi o stosunek do kleru (nie bał się publicznie grozić czrnym). A tu nagle pojawia się w RYDZYJKU :D  ;) Co za skrajności

96745[/snapback]

To nie skrajność w Polityce zmnieniasz barwy w zalezności od stuacji ważne jest żebyś dostał sie do koryta.

Jak skonczysz kariere w sejmie senacie idziesz pracowac do fundacji itd

Buzek wróci wróci Bielecki za kilka lat wróci Piskorski jak mu się skończy kadencja w Europarlamencie :D

Miler też wróci za kilka lat

Panowie obserwuje od dawna co wy wszyscy Piszecie na forum i wybaczcie :D

Nigdy nie było komunistów czerwonych nigdy nie było żadnej prawicy

Są tylko cwaniacy którzy prą do władzy poprostu banda kombinatorów.

Na pochybel czarnym i czerowonym B)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Lepper...wydawał się być postępowy jeśli chodzi o stosunek do kleru (nie bał się publicznie grozić czrnym). A tu nagle pojawia się w RYDZYJKU :D 

Jeśli nie wiadomo o co chodzi. to chodzi o pieniądze

...Są tylko cwaniacy którzy prą do władzy poprostu banda kombinatorów.

Samo sedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat prawdziwego piekla!!! Bedzie trzeba powaznie sie zastanowic nad wyprowadzka z tego poronionego kraju!!! fu*k, cyrk to malo powiedziane! Sam juz nie wiem co mam myslec na ten temat. Szkoda, ze nie ma "naszej" owsianej Reni i jej kurwikow!!!

A dla naszego ukochanego Ojca R. historyczne "3 slowa": chu* ci w du**:)

Bardzo przepraszam tych wszystkich, ktorych urazila moja wulgarna wypowiedz ale nie jestem w stanie w inny sposob wyrazic swojego zdania na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejska to cyrk albo może dom wariatów, tylko za dużo tam klamek jest. Szkoda że nie jest to tylko jakiś durny reality show :)

PiS dokładnie realizuje plan TKM nota bene to chyba pierwsza kaczka powiedziała jak SLD robiło czystki...

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjatkowo wybaczamy bo czujemy się parszywie.

Skonczyłem własnie rozmawiać z kolegą który mieszka teraz w Preston w Anglii zapytał co słychać powiedziałem nie wracaj:(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jestem zazenowany sytuacja po wyborach... wiele ludzi liczylo na koalicje a tu pikus... ciekawe jaki bylby wynik przeterminowych wyborow 15 stycznia 2006 he he he

Najbardziej mnei wnerwia jedno.... ludzie wierza politykom... a im (bez wzgledu na partie) ZAWSZE zalezy na kasie (bo kto by nie chcial zyc dostatnie). Moze gdyby sie ograniczylo im diety poselskie, kompetencje to do polityki szly by osoby z powolania... ktorym naprawde zalezy na poprawie sytuacji ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewodniczący Samoobrony, wicemarszałek Sejmu Andrzej Lepper otrzymał w Kijowie tytuł doktora honoris causa Ukraińskiej Akademii Technologicznej za "działalność na rzecz zbliżenia polsko-ukraińskiego" oraz "wkład w rozwój socjalny polskiego społeczeństwa".
Niezłe jaja, nie ?:) dr Lepper :)

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8065919&rfbawp=1130513524.288&ticaid=1719&_ticrsn=5

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz Andrju będzie chciał za każde głosowanie coś takiego od kaczek, na początku dla siebie a może później dla wybranców z SO. Za pare miesiecy bedzie spotkał się dr Leppper z i dr Begier, a teraz mozna było napisać: spotkała się 1szy mulat RP z kurwikami w oczach :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowilem - i po co bylo glosowac ? ;)

sami sie wybrali :)

ja juz nie chce nic od tego kraju tylko to zeby w Kakowie byly drogi przejezdne bo to co sie teraz dzieje to w nowym yorku maja normalnie autostrade w centrum miasta, 2 ronda - wystarczy je zmodernizowac, ba, przestroic swiatla (3 fazowe rondo pod M1 - nie wiem co za duren to zaprojektowal) i juz by bylo normalnie, juz tylko tego od Polski chce - normalnych drog i normalnej komunikacji (jak bylem w W-wie to sie zdziwilem ze tam w sobote mozna przejechac normalnie przez centrum miasta w poludnie - w Krakowie stoi sie w korku nawet w niedziele o 21-szej)

fu*k THE DUCK AND CALY TEN KOBIERZYN ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Leppera, to zauważcie, że za niedługo obrady sejmu znów będą na jedynce czy dwójce :)

A wyobraźcie sobie, jaka będzie oglądalność (nie zdziwcie się jak będą lecieć przerwy na reklamę, a wykupienie koncesji na transmisje będzie droższe od wykupienia koncesji na MS w piłce nożnej) .

Jeszcze telewizja polska zatrudni Szaranowicza :P do komentowania zachowań wice marszałka i reszty bandy z PiS-u i Samoobrony, żeby publiczność coś nieco zrozumiała.

Na początek wezmę się chyba za pomysł Jurdziola - "populizm" - pod stronkę PiS-u.

"Cyrk" jest też niezłym pomysłem :P

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności