Skocz do zawartości

Maskowanie a pozycjonowanie - alem wymyslilem ;)


MarcinB

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam serdecznie - i jako nowy uzytkownik juz mam stres przed zadaniem pytania:) ale do rzeczy. Mam strone na republice onetowskiej a maskowanie tejze strony w prv.pl - moj adres to www.margos.prv.pl a nazwijmy go macierzysty to https://republika.pl/margosop/. Na poczatku wszystko bylo pieknie po starannym dobraniu kodu strony słow kluczowych itp stronka po frazie np: "orkiestra na wesele" byla 1 w googlach. No niestety co mile i piekne szybko sie konczy po roku spadlem ho ho oho i wiem ze zaniedbalem stronke nie mam zbytnio linkow a i pewne tendencje wyszukiwarek sie zmienily i wiem ze musze nadgonic zaleglosci a to forum to kopalnia skrabow - nadrobie ale.......... ale po uzyciu kilku programow do sprawdzania czy to PR czy innych parametrow zastanawiam sie czy np. rejestrujac sie gdzies do katalogow stron lub dajac linki z anchorem powinienem wpisywac adres strony macierzystej z republiki czy ten maskowany przez prv.pl ? ma to znaczenie? wiem tez ze jak strona sie laduje to najpierw odczytuje dane kluczowe katalogu prv.pl a dopiero pozniej laduje republike? Bardzo Was prosze o pomoc bo zaczynam mozolna prace z rejestracja w katalogach i wymiana linkow ale nie wiem jakie dane adresowe podawac?.......... z gory dziekuje za pomoc, wyrozumialosc dla laika a i ostre slowa bo pewnie ktos z Was bedzie mial zly humor - pozdrawiam i czekam na informacje i porady......... prosze tez zagladnijcie na stronke i zobaczcie czy da sie cos zrobic z tą niewdziecznicą ;) a i jak zobaczycie to kazde menu to osobny plik htm - mozna zrobic odwoladnia z kazdego z nich do innej pozycji menu poprzez anchor? - wiem wiem dobra jak na 1 raz przesadzilem.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukajek te 2 adresy to rozne adresy.

Jesli chcesz pozycjonowac adres A - dodawaj linki kierujace na A, jesli chcesz pozycjonowac B dodawaj linki kierujace na B. Proste.

Odnośnie wskazanego adresu PRV to jest chyba jakies przekierowanie zrobione bo wrocilo na właściwy adres - przy takim ukladzie nie ma co dodawac linkow ze wskazaniem na PRV

[edyta]

Dokladnie masz przekierowanie ale paskudne przekierowanie !

function go() { location.href='https://republika.pl/margosop'; }

Przeglądarki to widza i porzechodzą na wlasciwy adres a roboty byc moze NIE.

Prawdopodobnie poleciałeś w wynikach po wstawieniu tego kodu w 'java'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukajek te 2 adresy to rozne adresy.

Oj jaka szybka odpowiedz................. czyli 2 rozne adresy dla szukajek - a i tu dziwne zjawisko bo ja zawsze dodawalem www.margos.prv.pl a jak wczoraj uzylem narzedzia do pokazywania pozycji ktora zajmuje strona w googlach to z prv.pl nie wyszlo mi nic a z republiki tak - i co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy na to ?

Odpowiedz masz powyzej.. edytowałem.

[edyta]

zobacz co google widzi na PRV www.google.pl/search?hl=pl&q=site%3Awww.margos.prv.pl&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

a co widzi na republice

www.google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&q=site%3Ahttp%3A%2F%2Frepublika.pl%2Fmargosop%2F&btnG=Szukaj&lr=

czyli jednak przekierowanie jakies poszło... Niemniej zasada taka jak podałem - jesli na A masz przekierowanie do B to nie ma sensu linkowac do A tylko bezposrednio na B

[edyta2]

Nie ma to jak wlasna domena i płatny serwer... dzis to juz niewielkie koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak przekierowanie jakies poszło... Niemniej zasada taka jak podałem - jesli na A masz przekierowanie do B to nie ma sensu linkowac do A tylko bezposrednio na B

Przypomniales mi fizyke matematyke "samochod z miasta A do miasta B ......."

Masz racje musze wykupic tylko ze czekam az sie zwolni bo ktos madry zajal od 2001 www.margos.pl i nic tam nie ma a ja czekam i czekam......... ;)

W takim razie bede dodawal do katalogow adres z prv.pl jak dobrze zrozumialem te A i B. bo lepiej wyglada taki maskowany adres tylko niepokoi mnie ze prv ma swoj wewnętrzny system kodowania i podawania paramatrow typu slowa kluczowe itp i czy to sie nie gryzie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.margos.pl i nic tam nie ma a ja czekam i czekam
to się niedoczekasz ... jest minimalna szansa, że ktoś zwolni domenę ot tak sobie ... domeny teraz to majątek. A na tej choć nic nie ma to dla google już istnieje:

https://216.239.59.104/search?sourceid=navc...ww.margos.pl%2F

po za tym wykupiła to firma MARGOS M. GĄSIOROWSKA SPÓŁKA JAWNA

więc na pewno nie oddadzą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na onecie mozna ja zarezerwowac (200zł na 3 lata) a innych nie - wiec moze sie rozmyslaja? czyli jest cien szansy ;) siedze cichutko  :D

Nie siedź tylko załóż inna domenę - sorki ale śmiesznie się zachowujesz zamist działać czekasz nie wiadomo na co ile, po co jak ?. To tak jabyś położył się na kobiecie i czekał na trzęsienie ziemi.

Z tą rezerwacją to zupełna LIPA:

https://domeny.onet.pl/wyn_wysz.html?domena=onet.pl

i co onet też se można zarezerwować !??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wykupując domenę lepiej w jej nazwie daj któreś ze słów, na które chcesz pozycjonować (orkiestra, wesele) - pomoże to lekko wynikom. Bo raczej nikt nie będzie szukał pod nazwą zespołu - a jeśli nawet znajdzie szybko.

2. Usuń spam - nagłówki H1 w sekcji <head> czy ukryte komentarze. Na dłuższą metę nie pomogą, a można wylecieć zupełnie z wyszukiwarki.

3. Postaraj się o więcej tekstu ze słowami kluczowymi na pierwszej stronie, bo na razie to google za dużo nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiąc to popracował bym nad aranżacjami oraz woklalem bo troche niedociągnieć jest :D I nie mowie tego na złość tylko sam jestm z branży muzycznej. Moja rodzina od lat zajmuje sie muzyką więc troche wiem na ten temat. Pozdrawiam !

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konkurencji mozna sie tylko tego spodziewac - niby kulturalnie ale dosadnie......... jak taki madry to daj linka do Twoich rodzinnych mp3 to pogadamy - naprawde niepotrzebnie wtraciles - niesmaczne . Tak wiec widac ze lepiej sie nie afiszowac z adresami i prawdziwymi danymi........ ehhhhh a na marginesie czesto gramy z elita polskiej muzyki widocznie biora nas z litosci........ szkoda slow........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że najwyraźniej nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

I nie mowie tego na złość

Daje ci jedynie do zrozumienia, że trzeba coś poprawić i coś zmienić. Twoją i tylko twoją sprawą jest czy weźmiesz pod uwagę moją opinię i postarasz się dociągnięć to co nie tak, czy też będziesz dalej robił swoje. chyba ze uważasz ze już idealnie brzmi wasz zespół to już inna sprawa. Myślę również, że to forum nie jest miejscem na dalszą kontynuacje tej rozmowy, dlatego jeżeli chciał byś cos powiedzieć zapraszam na priv, a forumowiczów z góry przepraszam za ten mały konflikt. Pozdrawiam.

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodam jeszcze ja jak bylo wyzej podane w nazwie uzywaj slow kluczowych i rozdzielaj je znakiem "-" a nie lacz czyli cos takeigo :

czescA-czescB.pl

a nie czescAczescB.pl

to chyba oczywiste ale tak dla pewnosci dodam

pozdrawiam

munky

P.S Zapomnialbym nie warto poswiecac czasu na promowanie domeny z przekierwoaniem co jest na pewno duzo trudniejsza sprawa jak zwykla domena ! Lepiej tak jak bylo powiedziane kup domene i promoj strone bez przekierowania jak to oferuje prv czy polbox !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego PR sie nie zwiekszyl......

poczytasz forum, to się dowiesz ;)

//edit

posprzątaj trochę w metatagach i daj więcej słów kluczowych w contencie

co do mp3, to jak na wesele sa dobre - to ma byc impreza, a nie filharmonia - nawet jak zagracie źle (zaznaczam, że mp3 mi się podobają :(), to i tak nikt nie będzie pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności