Skocz do zawartości

Maskowanie a pozycjonowanie - alem wymyslilem ;)


MarcinB

Rekomendowane odpowiedzi

posprzątaj trochę w metatagach i daj więcej słów kluczowych w contencie

co do mp3, to jak na wesele sa dobre - to ma byc impreza, a nie filharmonia - nawet jak zagracie źle (zaznaczam, że mp3 mi się podobają :)), to i tak nikt nie będzie pamiętał.

97480[/snapback]

dobrze powiedziec posprzataj tylko jak :tancze: jaki plyn, srodek czyszczacy :brawa: wiecej słów kluczowych hmmmm ale różnych ?

masz racje wesele to impreza a i ciezka praca.......... ale pozycjonowanie tez nie nalezy do latwych zajec.......... :ganja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL cóż za profesjonale podejście do sprawy ;) Tak samo można zrobić wesel w oborze bo i tak zaraz wszyscy się tak na prują, że będzie im wszystko jedno ;) Tu Jest coś co powinno zadowolić najbardziej wymagających [ KLIKNIJ JEŻELI UWAŻASZ, ŻE JESTEŚ WYMAGAJĄCY ]

Co do strony to mógł byś poprawić text powitalny bo jest mało widoczny. Jak chcesz dogadamy się i zrobię ci jakiś LayAut za grosze, a resztę to myślę ze sam sobie posklejasz.

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL cóż za profesjonale podejście do sprawy :) Tak samo można zrobić wesel w oborze bo i tak zaraz wszyscy się tak na prują, że będzie im wszystko jedno :D Tu Jest coś co powinno zadowolić najbardziej wymagających [ KLIKNIJ JEŻELI UWAŻASZ, ŻE JESTEŚ WYMAGAJĄCY ]

Co do strony to mógł byś poprawić text powitalny bo jest mało widoczny. Jak chcesz dogadamy się i zrobię ci jakiś LayAut za grosze, a resztę to myślę ze sam sobie posklejasz.

97758[/snapback]

Maklerze - Muzyku - Informatyku toż to juz 3 w jednym pobiłeś Head & Shoulders dalbym Ci link do lepszego szamponu ale niestety nie znam takowego wiec nie musisz byc bardziej wymagajacy - gratuluje.

Wchodząc na to forum chcialem jedynie uzyskac pomoc na temat pozycjonowania a za czym idzie i podniesienia wynikow mojej strony w wyszukiwarce, i oczywiscie nie zawiodlem sie gdyz juz sa pewne wyniki i wiem ze daleko mi do znawcow tematu i takowym nie zamierzam byc. Pozycjonuje strone tez w takiej kategori gdzie pewnie wiekszosc z Was przeskoczylaby mnie w 2 dni. Ale to 3 miejsce w zupelnosci mi wystarcza i moge tylko dbac aby je utrzymac. No niestety ale forum nie jest pozbawione zlosliwosci i uperdliwosci konkurencji ktora to drazni - faktycznie to moj blad ze podalem swoja strone i swoje prawdziwe dane - czlowiek sie caly czas uczy.

Drogi umuzykalniony i zinformatyzowany maklerze nie wiem dlaczego dalej ciagniesz ten temat za ktory juz przepraszales na tym forum i sam sugerowales priv ?. Jaki jest sens w zasmiecaniu forum tematem zupelnie odbiegajacym od kategorii forum. Podajesz mi link do skladow muzycznych na ktorych 80% spoleczenstwa nie bedzie stac finansowo a muzykow na estradzie moga sobie posluchac gdzies na koncercie - zreszta wesele to oddzielne klimaty i repertuar ktorego Ci Wielcy pewnie nie znaja i przykladowy zachlany Pan Kazio przegoni ich po 1 w nocy z wesele jak beda smecic ballady albo popowe newsy a nie zagraja "Cyganeczki Zosi". Zastanow sie nad tym co piszesz i nad rodzajem dzialalnosci muzycznej o ktorej rozmawiamy. Moglbym tu pisac i pisac bo siedze w tym po uszy ale naprawde szkoda aby inni nudzili sie i tracili czas na takie bzdety.

Dzieki za propozycje uslugi informatycznej "za grosze" ale nie dam Ci zarobic gdyz za czesto wtrącasz te swoje 3 grosze. pozdrawiam i do zobaczenia na gieldzie - poznam Cie po szelkach ? chyba nie.........

A i nie dawaj ciagle tych samych linkow w sygnaturce podobno to nic nie daje a wrecz stracisz na tym - rada - czytaj forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, w dywagacje muzyczne nie wchodź i tyle. Nie ma sensu.

Adres dobrze że podałeś, bo bez tego nie wiele da się doradzić.

Dla utrzymania/podwyższenia pozycje dodawaj linki, linki, linki - spisy katalogów znajdziesz w odpowiednim dziale na forum.

Pomysł jeszcze o zwiększeniu ilości treści na pierwszej stronie - tak by słowa kluczowe występowały kilka razy, ale żeby też nie były to same słowa kluczowe.

Posprzątaj metatagi - połowa z nich do niczego nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego oburzenia. Pozycjonowanie to tylko jedna z metod reklamy. Podsunąłem ci pomysł poprawienia wokalu na mp3, które są na stronie co na pewno zatrzyma na niej więcej klientów i zmusi ich do przejrzenia jej szczególnie dokładnie. Jeszcze raz powtarzam, że nie jestem złośliwy i nie mam złych zamiarów ani do ciebie, a nie do innych ludzi z tego forum. Jeżeli tak to odebrałeś to może być mi jedynie przykro. Nie jestem twoim konkurentem, nawet nie mam strony o tematyce podobnej do Ciebie. Wiec możesz spokojnie spać. Dlatego też nie ma sensu zaśmiecać forum. POZDRAWIAM ! w Szczególności Ciebie.

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź źródło strony maklera (prawy klik -> pokaż źródło) :) tylko kliknij na obszar poza ramką flasza (gdzieś z boku).

metatagi ma ładne :)

a co do muzyki to nie ma co tutaj pie**lić, bo to nie te forum. Nikt tu się nie wymienia informacjami typu - twój sklep jest be, a mój jest cacy; a jest tu sklepikarzy całkiem sporo.

to nie miejsce na to kto jak gra, klienta ani jeden, ani drugi we mnie i tak nie znajdziecie, bo jeszcze się za młodo czuję żeby mi ciągle ta sama kobieta po domu łaziła :D inni albo jeszcze są niepełnoletni, albo już żonaci (mężaci), albo na forum pozycjonowania nie będą raczej szukać orkiestry na wesele :rotfl:

//edit

i jeszcze jedno:

A i nie dawaj ciagle tych samych linkow w sygnaturce podobno to nic nie daje a wrecz stracisz na tym - rada - czytaj forum

a mi się zawsze wydawało, że sygnaturka właśnie pomaga, bo to dodatkowy link...

co do czytania forum, to faktycznie - czytaj... czytaj i linkuj :)

masz prawo do 3 adresów w podpisie, więc to jest coś w stylu "bierzcie i linkujcie stąd wszyscy..."

//edit

o jeżu, jeszcze raz :)

w linkach wstawiajcie słowa kluczowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metatagi ma ładne  :rotfl:

Jeżeli był to komplement to dziękuje :D Jeżeli nie również dziekuje :) Sygnaturkę tez zmienie tak jak mowisz :) Pozdrawiam

/EDIT. Zaleciało troche spamem przez te uśmieszki :)

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności