Skocz do zawartości

Zbiórka pieniędzy na cele charytatywne


throw.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was spytać czy macie może jakieś własne doświadczenia w tej materii? Chciałbym przeprowadzić zbiórkę pieniędzy w najbliższym czasie na określony cel. Nie chcę pisać kto i na co będzie zbierał pieniądze, bo nie chodzi nam (tak, jest grupa chętnych, których zorganizowałem) o poklask.

Wygooglałem już trochę na ten temat, ale jak wiadomo w Polsce wszystkim można sobie zrobić kłopoty, nawet rozdawaniem chleba potrzebującym. Nic nie zastąpi Waszych własnych doświadczeń.

Mam zamiar stworzyć prosty portal informacyjny, w którym będzie liczba dotychczas zebranych pieniędzy i dane organizacyjne.

Linki, uwagi, opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbezpieczniej jest zrobić tak jak to zostało załatwione przy okazji akcji https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=64629

Pieniądze są wpłacane bezpośrednio na konto bankowe fundacji, dzięki temu nie ma kłopotu z rozliczaniem i opodatkowaniem tych pieniędzy.

Jeżeli ma to być zbiórka "ręczna", może uda się dogadać z jakąś fundacją żeby osoby zbierające na czas zbiórki zostały ich przedstawicielami czy jakoś tak.

Z doświadczenia wiem, że niestety ciężko dogadać się fundacjami. Większość nie raczyła nawet odpowiedzieć na propozycje współpracy.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności