Skocz do zawartości

Paranoje Pozycjonerów


Kai

Rekomendowane odpowiedzi

A paranoje mam, jak każdy z Was. Aby z tym walczyć czasem wyłączam telefon, zostawiam w domu i idę sobie na rower po lesie pojeździć. Odcinam się od tego wszystkiego na jakiś czas.

Mi trudno zdobyc sie na takie cos! Ale mowie wszystkim pozycjonerom: Takie oderwanie sie jest bardzo zdrowe :-)

Pozdr.

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam lepsza paranoje :D

ostatnio w ramach rozrywki gram sobie w Grand Theft Auto - nie gralem juz w nic dobre kilka lat wiec wpadlem w zachwyt - miasto, ludzie laza, mozna lac bejsbolem, strzelac do policjantow - czad :D

tylko byl problem bo zawsze sie mnie czepa w grze mafa kolumbijska ktora jezdzi duzymi czarnymi jeepami,

no i jade dzisiaj ulica - patrze - wyjezdza czarny jeep - no to gaz do dechy i w niego - i prawie sie w niego wpakowalem zanim sobie przypomnialem ze to juz nie gra - jechalem naprawde autem do sklepu :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trudno zdobyc sie na takie cos! Ale mowie wszystkim pozycjonerom: Takie oderwanie sie jest bardzo zdrowe :-)

Oczywiście... właśnie byłem w sklepie bo zabrakło papierosów.. :D

97882[/snapback]

:D

dodam tylko, że bez nocnych sklepów nie byłoby tej branży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jade dzisiaj ulica - patrze - wyjezdza czarny jeep - no to gaz do dechy i w niego - i prawie sie w niego wpakowalem zanim sobie przypomnialem ze to juz nie gra - jechalem naprawde autem do sklepu biggrin.gif

Nie ma sie czym przejmowac. Mam nadzieje, ze wytlumaczyles kierowcy jeepa ze jestes pozycjonerem i graczem :-)

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawa:

dodam tylko, że bez nocnych sklepów nie byłoby tej branży

98072[/snapback]

A mi się narazie udaje bez nocnego siedzenie :)

Jedyna moją paranoją jest to, że strona startowa to site:gamblin.pl w google ;)

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie się Was czyta :brawa:

Ja komputerami zajmuje się już od dawien dawna ale ostatnio zauważyłem, że czym starszy jestem tym mniej mi się chce siedzieć przy monitorze a więcej wśród ludzi. Jeszcze 2-3 lata temu miałem więcej e-kolegów niż w realu. Teraz to zmieniłem bo mam więcej e-koleżanek ;) w realu niż w necie.

Ja twierdze, że bawie się w pozycjonowanie i tworzenie stron, naprawdę się bawie i klientom mówie, że jeśli chodzi o pozycjonowanie to jak już zrozumiem o co w tym biega to pewnie się przestane tym zajmować.

Faktem jest jednak to, że siedze przy monitorze 10-12h/dobe ale z rozmysłem w tamtym roku zrezygnowałem z netu w chacie. Tak jak Wy ostatnio jak siadam do kompa to najpierw sprawdzam jaka pozycja w G, pozniej uruchamiam kilka terminali i dopiero sprawdzam logi na servach.

Co do tego, że trzeba być na bierząco, nikt kto zajmuje się jakimkolwiek działem informatyki nie zaprzeczy, trzeba być i koniec.

Zawsze, gdy czytam, że ktoś jest on-line 24h przypomina mi się info z jakiejś książki o uzależnieniach o informatyku w japoni, który po 2 latach zauważył, że żona od niego odeszła, hehe to mnie otrzeźwia.

Życze all jak najlepszych pozycji (a może jak najwyższych :) ) jak najmniejszym kosztem czasu.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ciocia u której mieszkam w olsztynie ma pierdolca na punkcie swojego kompuera. myślałem, że problem załatwi to, że kupiłem laptopa i że będe mógł się podłączać pod jej łącze.

Nic bardziej mylnego!

w czasie zjazdów siedzę sobie w kuchni, gram w pasjansa, sapera, we wszystko co się tylko da; wcześniej porobię to co mogę na stronę i...

nie mam co ze sobą zrobić :) oglądam telewizję (a właściwie telewizor) i tak sobie myślę - jakie to głupie - podają ci na tacy to jak masz myśleć, kiedy i o kim...

a internet?

gdzie jest internet?

włączam komputer

NIE MA!!

NIEEEEEEEE!:rotfl:

wlaśnie utknęłem w połowie drogi do domu

w ełku :(

szukałem kawiarenki przez dobre 1,5 godziny :)

zostawiłem plecak w pociągu :(

będzie o 19:22 razem z kolejnym pociągiem z olsztyna :)

mam w nim zasilacz do laptopa i płytę ze sterownikami :(

nie mogę go tak zostawić

już nigdy go nie opuszczę :D

to jest paranoja?

//edit

wspominałem już, że naprawiłem "zet"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa weteranów sieci:

- Jak leci?

- Super, tylko palce mnie strasznie bolą.

- A, co się stało?

- Wczoraj na czacie mieliśmy imprezę i całą noc śpiewaliśmy

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze zobaczysz, że to jest jak sinusoida

98309[/snapback]

Pewnie dobrze prawisz Waćpan, czas spędzany przy kompie niestety wzrasta wraz z zamówieniami. Więc różnie to może być oj różnie.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności