Skocz do zawartości

dobre narzędzie do propozycji słów kluczowych


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

czy moglibyście doradzić jakieś narzędzie (alternatywa dla keyword tool external) proponujące slowa kluczowe godne pozycjonowania

to jest wpisuję adres strony main keyword a program proponuje mi jeszcze kilka innych opcji z których dobieram najlepsze

T. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

czy moglibyście doradzić jakieś narzędzie (alternatywa dla keyword tool external) proponujące slowa kluczowe godne pozycjonowania

to jest wpisuję adres strony main keyword a program proponuje mi jeszcze kilka innych opcji z których dobieram najlepsze

T. :)

Najlepsze narzędzie jakie mogę Ci zaproponować i jakie znam to testowa kapmania AdWords,

jest jeszcze taki darmowy tool do propozycji słów kluczowych ale to co on pokazuje to należny podzielić przez 10 a czasem więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi żeby zaproponować coś oprócz Adwords.

To narzędzie słów kluczowych Keywordtoolexternal coś ostatnio się schrzaniło.

A korzysta ktoś z Market Samuraia?Nadaje się tylko do nisz MFA ?Może pomógłby mi dobrać odpowiednie frazy dla polskiego klienta?

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi żeby zaproponować coś oprócz Adwords.

To narzędzie słów kluczowych Keywordtoolexternal coś ostatnio się schrzaniło.

A korzysta ktoś z Market Samuraia?Nadaje się tylko do nisz MFA ?Może pomógłby mi dobrać odpowiednie frazy dla polskiego klienta?

Pozdrawiam Tomek

MS posiada opcję wyszukiwania długiego ogona - do wyboru słów kluczowych MS jest najlepszym rozwiązaniem - musisz tylko pamiętać że na rynek polski na pewno nie dostaniesz tylu wyników jak na frazy angielskojęzyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiez polecam Market Samurai - jest super :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pixele zdaje sobie sprawę że MS wypluje ładniejsze keywordy dla fraz obcych niż PL

jeśli mam hydraulika i muszę mu dobrać kilka fraz to wolę podebrać je z meta keywords czołówki ale jeśli musze przygotować kilkadziesiąt/set fraz to przydałby się jakiś dobry soft

właśnie oglądałem 30minutowy film dot. MS na youtube.Bardzo mi zaimponował swoimi możliwościami z zakresu audytu seo oraz analizy konkurencji.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności