Skocz do zawartości

Linux Mandriva 2006


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

z racji tego ze nie wypada nie korzystac wogole z linuxa zainstalwoalem ostatnio mandrive 2006, jednak to co mnie strasznie zdzwilo to jakies takie dziwno niewyraźne czcionki stron w przeglądarkach,

jest tam pare przegladarek juz zainstalowanych (lacznie z Firefox) ale na wszystkich czcionki na stronach wyglądaj jakos tak jakby sie rozlewaly

moze to jest na to jakies proste rozwiazanie? bo pracowac na takiej przeglądarce to na pewno sie nie da, wrzuce screena jutro to zobaczycie

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Mandrivy 2006 nie widziałem.

W Mandrake 10.1 można to zrobić w "Centrum sterowania -> System -> Instalator czcionek -> Tryb administratora (hasło) -> Dodaj czcionki (ikonka)".

Wcześniej trzeba oczywiście je skopiować, najlepiej do /usr/share/fonts/ (jako administrator).

Chyba że się mylę, ale o ile dobrze pamiętam to tak to robiłem ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności