Skocz do zawartości

Czy to normalne ?


munky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mialem stronke na serwerze uczelnianym. Zrobilem dla niej alias w polbox stronka.w.pl

Jak czytalem pozycjonowanie takiej strony jest ciezkie ! W sumie taki alias istnial z rok dodawalem do katalogów do ksieg gosci ( nie wiem czy cos to dawalo ale indeksowal to ) tylko bez odpowiedniego anhora ale podobno google bierze tekst w otoczeniu anhora pod uwage ale nie o tym chcialem pisac ;)

Jakies 3 dni temu przenioslem strone na subdomene a na starej stronie dodalem przekierwoanie

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");

header("location:https://www.strona.nowa.pl".$_SERVER['REQUEST_URI']);

exit;

i ku mojemu zdziwieniu na 3 frazy jakie chcialem wypozycjonowac strone nowa domenka znalalzla sie wysoko na 1 - pierwsze miejsce na 2 pozostale w pierwszych 5 pozycjach.

Wiem ze dla nowych domen jest tak ze poczatki sa szalone ze sie pojawia a pozniej znika ale czy normalne jest to ze strona mogla po 2 dniach tak skoczyc ?

pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dla nowych domen jest tak ze poczatki sa szalone ze sie pojawia a pozniej znika ale czy normalne jest to ze strona mogla po 2 dniach tak skoczyc ?

pozdrawiam

munky

1. Byc moze nie analizowales wczesniej wlasciwego adresu i dlatego nie widziales tego wyniku

2. Jest to mozliwe

3. Gdybys podal konkrety (adresy) byloby łatwiej odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności