Skocz do zawartości

mBank się posypał


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko przybliżę sprawę: dziś przyszły mi przelewy w których zgadzają się tylko kwoty... Dane, numery kont, tytuły przelewu - zupełnie nie pasują do kwot. Śmiech na sali...

Ps. Sytuacja nie dotyczyła tylko mnie... ale niemal wszystkich klientów nieszczęsnego banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. jak patrzyłem na stan rachunku to przybyło mi trochę kasy, ale jak chce sprawdzić historię wyskakuje mi "Operacja nie może zostać wykonana (CSB)"

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. jak patrzyłem na stan rachunku to przybyło mi trochę kasy, ale jak chce sprawdzić historię wyskakuje mi "Operacja nie może zostać wykonana (CSB)"
tłumaczy rzeczniczka. - Żeby zabezpieczyć te dane, wyłączyliśmy klientom możliwość przeglądania historii przelewów - tłumaczy. Trudno jeszcze mówić o skali i przyczynach awarii, a także tym, kiedy może zostać naprawiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak Wy ale ja lubie takie awarie w których zupełnie przypadkiem na moim koncie jest więcej kasy niż powinno być - ale to szczegół przecież (ciekawe czy drukują hehe ?) :P

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że rzeczywiście awaria jest związana tylko z przelewami przychodzącymi, bo osobiście wykonałem rano kilka przelewów wychodzących i nie chciałbym szukać swoich pieniędzy w cyberprzestrzeni :P A tak już całkiem poważnie to mam nadzieje, że szybko uporają się z awarią i wszystko wróci do normy, a moje przelewy dotrą do właściwych odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że rzeczywiście awaria jest związana tylko z przelewami przychodzącymi, bo osobiście wykonałem rano kilka przelewów wychodzących i nie chciałbym szukać swoich pieniędzy w cyberprzestrzeni :P

Mam tak samo i to przelewy za mieszkanie i kredyty...z tego co czytałem (wypowiedzi rzecznika i oficjalna strona banku) to tylko przychodzące są niepoprawne...

Z drugiej jednak strony - znajomy dostał przelew na swoje konto od zupełnie obcych osób i odesłał jedną kwotę...poszła na zupełnie inne konto...Pytanie czy to po prostu błąd w wyświetlaniu czy rzeczywiście gdzie indziej kasa idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności