Skocz do zawartości

mBank się posypał


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziennie mam kilkadziesiąt przelewów - nie jestem w stanie skojarzyć od kogo ;) w ciemno. Zwłaszcza, że większość z tych przelewów to przelewy po 50 zł od 100 różnych osób (abonament) - jak mam skojarzyć od kogo...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 klientów pytało o to samo zlecenie, któryś ewidentnie zdecydował się i wysłał pieniądze, ale nie zreflektował się tego potwierdzić. Trudno, abym napisał do każdego czy wysłał pieniądze, bo wszyscy "uczciwi" potwierdzą. Bywa, może człowiek sam się zgłosi. Nie ma lekko.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać, tylko nie wiem skąd parę dodatkowych hajsów u mnie na koncie.

W PKO też tak kiedyś miałem, za friko dodatkowe pieniążki to ja mogę przygarniać :)

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest ok, ale zaufanie zostało mocno nadszarpnięte.

Zawsze byłem przeświadczony, że co jak co, ale transakcje bankowe są pod stuprocentową ochroną i kontrolą.

O programistach bankowych zawsze myślałem jako gościach, którzy biorą dużą kasę, są jakby elitą i wiedzą co robią. A teraz to myślę, że teraz to chyba nawet banki szukają podwykonawców na zlecenia.przez.net.

Wracając do początkowego pytania. Zastanawiam się nad wyborem drugiego banku i dywersyfikacji miejsca gdzie trzymam kasę. Jakie macie doświadczenia z inteligo (ci się wczoraj ucieszyli), ing, pko bp, pekao, i innymi?

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj i mam przelew na 160zł... kuźwa chyba rzeczywiście wypłacę i wyjadę za granice, najlepiej do Słowacji żeby mnie nie znaleźli :)

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do początkowego pytania. Zastanawiam się nad wyborem drugiego banku i dywersyfikacji miejsca gdzie trzymam kasę. Jakie macie doświadczenia z inteligo (ci się wczoraj ucieszyli), ing, pko bp, pekao, i innymi?

Inteligo jest drogie, o ile pamiętam (miałam tam konto 2-5 lat temu) to trzeba płacić za każdy przelew 1zł.

Polecam ING konto Direct. Wszystko za darmo. I z bankomatów wszystkich można wypłacać za darmo, jeśli w ciągu miesiąca zapłaci się kartą za 100zł :).

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności