Skocz do zawartości

Mało linków w Google


Elf

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o stronke z mojej sygnaturki (www.cmrev.com). W google mam jedynie 27 linkow prowadzacych do tej domeny. Jest to dziwne o tyle, ze mam linki na forach (m.in. to forum, forumcm.net), w katalogach, na stronach. Ale google tych linkow nie widzi :)

Co gorsze, mimo dodawania strony do katalogow, ilosc linkow w google nie zmienia sie. Monitoruje sytuacje od dwoch tygodni i nie widze poprawy. Ma ktos pomysl co sie dzieje z tymi linkami i jak to naprawic?

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google pokazuję próbkę linków (tzn. tylko część), ktore faktycznie widzi.

97588[/snapback]

Tak, wiem o tym. Tylko dlaczego jest ich tak malo i dlaczego ich nie przybywa?

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pewnie google robi żadko update zwykle co jakieś 2-3 miechy a ostatnio było dwa razy. No i te strony co masz na nich linki muszą być również w indexie google. No i to by było na tyle. Więc sprawdź najpierw warotściowość strony na której chesz dodać link.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z katalogow faktycznie jeszcze nie sa zaindeksowane. Ale martwi mnie brak linkow z for, ktore zaindeksowane sa napewno. Pozostaje mi uzbroic sie w cierpliwosc. Ten temat jest efektem mojego zrezygnowania - myslalem, ze cos schrzanilem :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki z katalogow faktycznie jeszcze nie sa zaindeksowane. Ale martwi mnie brak linkow z for, ktore zaindeksowane sa napewno.

1. Szybciej linki aktualizowane sa tu www.msn.com -> https://search.msn.com/results.aspx?q=link%...SNH&srch_type=0

2. Fora mają kiepskie wartości pozycjonerskie. Tym bardziej jesli forum nie jest pryjazne robotowi google (długie skomplikowane adresy, sesje) mie ma zroznicowanych tutułów podstron, to ilosc linkow bedzie mała.

Pozostaje mi uzbroic sie w cierpliwosc. Ten temat jest efektem mojego zrezygnowania - myslalem, ze cos schrzanilem :D

Schrzaniłes, schrzaniłes ! -> zrezygnowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności