Skocz do zawartości

Poszukuję programu do zarządzania pracą


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Poszukuję programu (jakiegoś narzędzia online) do zarządzania pracą, zarządzania projektami.

Sprawa wygląda tak, że sam pracuję na kilku komputerach, mam kilku pracowników, którzy realizują to samo zlecenie.

Każdy pracownik otrzymuje ode mnie zadania na kolejny dzień, potem podsyła mi rezultaty na maila. Tych maili gromadzi mi się bardzo dużo, potem muszę to sprawdzać, przenosić z komputera w biurze na komputer w domu, robi się zamieszanie.

Pracownicy mają termin na wykonanie prac, też muszę to zapisywać, pracowników coraz więcej, ja już się w tym gubię.

Poszukuję narzędzia, które pozwoliłoby mi to wszystko ogarnąć, np. wprowadzam pracownika do systemu. Wyznaczam mu zadania na kolejny dzień, przesyłam pliki. Pracownik wykonuje zlecenie i przesyła pliki do systemu. Ja łatwo tym zarzadzam.

Znacie coś takiego? ;) po polsku pewnie niczego takiego nie znajdę, więc niech będzie po angielsku.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Testuję obecnie biznesq - jednak jest trochę za prosty i raczej nie zdecyduję się na współpracę z nimi. goprojekt.pl - teraz to będę testował, bo zapowiada się całkiem fajnie.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie patrzyłem.

Kłopot sie jednak pojawił po drodze - znajomość ang przez pracowników. Nie mam czasu na tłumaczenie im funkcjonalności systemów, dlatego szukam czegoś po polsku, gdzie nawet laik się połapie w temacie.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.clockingit.com/ - możesz sobie stworzyć konto w serwisie lub zainstalować na własnym hoście (wymaga railsów)

łatwo się organizuje projekty i zadania w projektach, łatwo dodać tam pracowników i przypisać im różne prawa do zadań, ma wbudowane forum (dla każdego klienta/projektu) i chata, do każdego zadania można dołączyć plik, powiadomienia mailowe o nowych lub zakończonych zadaniach.

masz łatwy podgląd na obciążenie danego pracownika, możesz generować raporty czasu pracy, za określony czas itp.

jest dostępny język polski w ustawieniach

Mam tam konto już dość długo i jak na razie nic innego mi nie przypadło do gustu równie mocno jak ta aplikacja.

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, fajnie to wygląda :)

A jak z serwerem online? nie ma zwiech, błędów? Można na tym polegać?

Jak na każdym serwerze :) Pewnie jakieś zwiechy zalicza co jakiś czas. Chociaż ja na takie się nie natknąłem. Ogólnie jak na darmowe narzędzie - warte polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności