Skocz do zawartości

słowo "kredyt" - czy ma sens takie wyzwanie


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

no i zepsuliście mi temat :)

ja nie potwierdzam i nie zaprzeczam ... fraza kredyt/kredyty ma lichą konwersję. lepiej zająć się uprawą buraków.

w 3 dni jej nei zrobi ale w 7-14 raczej tak. kwestia wykorzystania potencjału ... drobne 20-25 tysi linków powinno wystarczyć :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...drobne 20-25 tysi linków powinno wystarczyć :)

a tu sie nie zgodzę wystarczy 130 linków, ale po wejściu w top 10, ktoś rozsyła spam z wykorzysaniem mojego adresu e-mail :/

...hmmm ciekawe kto :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo "kredyt" - czy ma sens takie wyzwanie

Wracając do tematu, ma to seans tylko i wyłącznie, jeśli myślisz o tym prestiżowo. Ponieważ jak już wcześniej wspomniałem, z long tail możesz mieć znacznie większy ruch niż z tej jednej frazy.

Ja również uważam, że każdym razem jeżeli w grę wchodzi fraza o dużej konkurencyjności to na pewno posiada ona bardzo długi ogon, który można wypozycjonować... Fraza główna może tylko generować więcej ruchu naa stronie, ale przeważnie bywa, że właśnie long tail generuje większy obrót na stronie.

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzisiaj wiadomo, że long tail to frazy bardziej szczegółowe a szczegółów szukają potencjalni klienci. Ktoś jak chce kupić zabawki dla dorosłych to nie wpisze w Google zabawki.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności