Skocz do zawartości

Powolna śmierć katalogów i precli?


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

skoro katalogi i precle to syf to po co jeszcze sie tam dodajecie ? nie bądźcie hipokrytami ... nie żyjecie bez katalogów (nie mowie że wszyscy ;) )

Nikt nie mówi ze katalogi sa be, bo nie są, prawie każdy do nich dodaje ;),

inna sprawa czy warto sie męczyć z dodawanie do niemoderowanych zaśmieconych katologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla Arkaszki zapewne chodziło o przypadek w którym osoba nie posiada automatu. Jak dla mnie katalogi i precle już umarły i to dawno temu dlatego w przypadku nieposiadania automatu ten czas lepiej zainwestować w stawianie dobrych jakościowo zaplecz tematycznych.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umieć rozróżniać katalogi do których można wrzucać automatem i takie, które są przed nimi skutecznie zabezpieczone.

Katalogi wciąż są skuteczne, pod warunkiem włożenia odrobiny więcej wysiłku. Automaty są do wrzucania do większej liczby słabych katalogów, a półautomaty do wrzucania do tych zadbanych.

Mówienie o tym, że "katalogi są już do niczego i trzeba z nich zrezygnować", to tak jakby powiedzieć, że "zaplecza są już do niczego więc przestaje pozycjonować bo się nie opłaca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ja się cieszę, jak mi spamują katalog z publikera. Raz w tygodniu się siada, odznacza śmietniki i wsio, też mi męczarnia ;)

J mam 5 katalogów na FG tylko z tego względu, że sam dodaje do katalogów i mam dziwne przeświadczenie, że powinienem też coś dać od siebie. Nie można być tylko pasożytem, który korzysta z katalogów, trzeba też dać coś od siebie ...

Czy katalogi umierają ? Ten temat po prostu mnie rozwalił na łopatki :D Katalogi to fundament pozycjonowania i źródło linków

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być tylko pasożytem
- nie za ostro? a kontent i kasa za esy i linki do wpisów? to już nie mało. te relacja są bardziej oparte na symbiozie niż pasożytnictwie choć i tacy pieczeniarze się zdarzają ;)

Mój wpis miał nawiązanie do darmowych katalogów, do których się spamuje z jakiegoś addera. Mało mnie obchodzi moc moich katalogów, linkuje je z publikera i tyle. One są "dla społeczności" a nie dla mojej korzyści :D

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodziło o przypadek w którym osoba nie posiada automatu. [...] dlatego w przypadku nieposiadania automatu ten czas lepiej zainwestować w stawianie dobrych jakościowo zaplecz tematycznych.

Proszę Cię... Przy dzisiejszym wyborze?

Co nie zmienia wcale faktu, że budowanie jakościowego zaplecza jak najbardziej do mnie przemawia.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog, a katalog. Wiadomo od lat (od qlweb przez otwarty mini, scuttle, na webmini i easydir kończąc) że katalogi dające się spamować automatami źle kończą, ale takie które są przed tym zabezpieczone mogą działać latami i przynosić wszystkim korzyści.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności