Skocz do zawartości

A czy Ty pomogłeś google rozpoznać spam :D?


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czyje to linki :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja strona na blogu Google :)

Szkoda tylko że nie dodali linka do niej... miałbym naturalne pozycjonowanie zgodne ze wskazówkami jakościowymi :)

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie mają włączone Incognito w Google Chrome:), a tak poza tym, to od kiedy trzeba być zalogowanym, żeby spam zgłaszać? O ile się nie myle, to kiedyś ta funkcja była dostępna bez konieczności posiadania konta, chyba, że chcą teraz wiedzieć kto jest kablem:D

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu trochę "rozłożyłem" ich notkę na swoim blogu:

https://www.pozycjoner.biz/google-zacheca-d...laszania-spamu/

Ciekawa sprawa jest z tym fragmentem:

Jest raczej mniej prawdopodobne, że rozpatrzone zostanie zgłoszenie treści spamowych na witrynie, która nie jest często oglądana przez użytkowników, niż dotyczące witryny o większym zasięgu.

Bo wychodzi na to, że niewybijające się spamy nie są złe :)

Ciekawe też jest z:

Jeżeli zgłaszasz witrynę z powodu spamowych linków zwrotnych, nie zaś z powodu spamowej treści, nie zapomnij tego wyjaśnić.

Tu wychodzi na to, że mimo iż wcześniej pisali, że linki nie mogą szkodzić - to jednak chcą by to zgłaszać. Ale ciekawe czy tylko by likwidować, moc tych stron z których są linki czy też jakieś filtry na te linkowane strony, bo bardziej mi w tą stronę idzie, choć nie chcą się do tego przyznać.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zmylił mnie ten link w tekście:

"Mamy nadzieję, że z Twoją pomocą uda nam się polepszyć jakość wyników wyszukiwania. Dziękujemy, że przesyłacie nam zgłoszenia spamu i zachęcamy do dzielenia się z nami"

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbawiło stwierdzenie pod screenem:

Jeśli natrafisz na stronę o podobnej treści, prawdopodobnie jest to spam.
:)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu a blog Zgreda na pierwszej pozycji! Gratulacje :jezyk1:

No tylko patrzyc jak sie ak47 uwinie z organizacja tych klientow ktorych dostal bedac na samej gorze i bedzie mordowac Zgreda trzystajedynkami. i jeszcze clpik sie spindra z paroma rzeczami, tylko czekac az je zacznie konsolidowac, hihi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności