Skocz do zawartości

Firma AVREO


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem w firmie Avreo w ostatnim czasie 300.000 pkt systemu wymiany linków vSeo.pl, które potrzebowałem głównie dla klienta. W pierwszych dniach przelewy były zrywane i wznawiane jednak w połowie współpracy firma Avreo wycofała się ze sprzedaży w tym systemie, ponieważ wymogi systemowe były zbyt wysokie względem zaplecza, które posiadał użytkownik. Podejście firmy okazało się uczciwe, ponieważ po mojej prośbie o wznowienie przelewu dostałem e-maila (pozwolę sobie zacytować wycinek) "za niewykorzystane dni zostaną zwrócone Panu pieniądze". Jednak od dnia 12.11.10r nie ma kontaktu / przelewu od firmy Avreo. Możliwe, że Pan Adrian zachorował lub nie ma dostępu do Internetu tylko należy pamiętać, że 3 tygodnie niedługo miną. Nikt z nas nie lubi stracić pieniędzy - ja straciłem pieniądze oraz klienta...

Nie chciałbym, aby ten wątek był kłótliwy. Jednak na takie postępowanie brak mi słów...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację do autora. Avreo kiedyś zdecydował się skorzystać z moich usług (katalogowania) i po wykonaniu pracy i wysłaniu mu raportu także dosyć długo czekałem na przelew, chyba po 2 tygodniach dostałem pieniążki chodź głowy nie dam. Myślę, że jakby kolega był; terminowy, to współpraca z nim była by nawet udana :jezyk1:

Pewnie w Twojej sytuacji będzie podobnie i dostaniesz pkt albo zwrot pieniędzy. :D

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę. Pan Avreo też jeszcze mi nie zapłacił za punkty gotlink od 12 listopada, w sumie zapomniałem bo o małą kwotę chodzi, jednak jakby nie było to zawsze pieniądze. Też zero kontaktu, mimo 2 maili z przypomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u niego swego czasu zamawiałem zaplecze i muszę powiedzieć że wykonał pracę wzorowo ale nie wiem jak teraz - może ma jakieś kłopoty...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzuce swoje 5 groszy. Pan Adrian dal ogloszenie na zlecenia.przez.net, ogolnie nie sledze juz tego portalu ale raz cos mnie tknelo i wylicytowalem aukcje. Jak sie okazalo wygralem ta aukcje u uzytkownika japanstyle - Pan Adrian, firma Avreo. Dlugo by pisac ale napisze w skrocie, przedstawilem gotowy, dzialajacy produkt, jednak Pan Adrian uparcie twiedzil, ze nie dziala jak trzeba i, zebym 'odezwal sie jak bedzie dzialac tak jak sobie zazyczyl'. Migal sie jak tylko sie da, mimo iz produkt, zostal przedstawiony, zostalo dostarczone 'demo', ktore dzialo w 100%. Nie polecam, ta 'firemka' pana Rusiniaka to jakis zart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Avreo też jeszcze mi nie zapłacił za punkty gotlink od 12 listopada

To i tak masz szczęście, bo mi wisi za FV z 25 sierpnia. Oczywiście brak kontaktu, pomimo wielu wysłanych maili.

Czy ktoś posiada numer telefonu do Pana Adriana? Jeśli tak, to poproszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja swego czasu zlecałem mu teksty i wszystko było ok

A sprawdzałeś unikalność? Może sprzedał teksty skopiowane z innych stron. :D

Faktura pro-forma wystawiona 4 grudnia - na maila. Jednak od tego czasu brak kontaktu / wpłaty.

Widzę, że firma już kilka osób wykiwała.

panie Adrianie R. nie jest tobie wstyd?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem się przypomnieć w sprawie zaległych płatności przez firmę AVREO.

Czy ktoś z Was otrzymał zaległe pieniądze od czasu pojawienia się tego tematu?

Ma moje maile nadal nie odpowiada, na wezwanie do zapłaty również. Numeru telefonu niestety nie znam. Pozostaje mi jedynie pójście w tej sprawie do sądu i dopisanie firmy do listy dłużników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności