Skocz do zawartości

Firma AVREO


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się z gościem musiało stać :( bo swego czasu zamawiałem u niego zapleczko i wykonał pracę wzorowo a kontakt przez GG był bezproblemowy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja napiszę z innej strony - ów użytkownik na ZPN zamówił u mnie teksty preclowe. Niewiele ich było, bodajże 20, dostarczone zostały na czas, ale kiedy przyszło do płatności nagle pojawił się problem, bo "nie mogę teraz wysłać pieniędzy, księgowa musi zaksięgować, a jest na urlopie, więc będą dopiero po 7 dniach" itd. w podobnym stylu (choć w opisie swojej licytacji zaznaczyłem wyraźnie, że płatność ma nastąpić od razu po dostarczeniu tekstów i w pierwszym mailu user Avreo na taką umowę przystał).

W końcu po dwóch dniach należność wpłynęła (księgowa nagle wróciła z urlopu;-)), dostałem też kolejne zlecenie na następne teksty. Było to w czerwcu ubiegłego roku - teksty wysłałem, do tej pory ani odpowiedzi, ani kasy za wykonaną pracę. Jednak najciekawsze jest to, że kilka tygodni później na ZPN wykonywałem kolejne zlecenie od usera o innym nicku, płatność nastąpiła po trzech dniach - tyle że dane nadawcy przelewu były takie same jak w przypadku usera Avreo. Z tego co czytałem i sam szukałem w sieci, to posługiwał (uje nadal?) się przynajmniej 4 różnymi nickami.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności