Skocz do zawartości

Czy adblock Plus wykończy AdSense


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie myślą, że w internecie to muszą wszystko mieć za darmo. Niestety, ale treść, czas poświęcony na stronę internetową kosztuje bardzo dużo. Jeśli jeszcze bardziej będzie się rozpowszechniał ten pier**** adblock to internet umrze śmiercią naturalną. Oby się tak nie stało :)

Co do zwolenników adblock`a, czy te reklamy wam w pupę wchodzą i uwierają, że nie można kliknąć krzyżyka i tyle? Nie przesadzajmy że aż tak są uciążliwe, chyba że po stronach ero chodzicie, ale to już prywatna sprawa....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

stojąc po dwóch stronach barykady jako właściciel serwisu i użytkownik innych, powiem, że nienawidzę tego "kliknij w krzyżyk" i jeszcze po całym ekranie goń go. Albo 15 razy kliknij, bo "dziwnym zbiegiem okoliczności nie wskakuje :P.

Jestem za zgranym reklamowaniem, a nie wrzucaniem gdzie popadnie, to właśnie dlatego ludzie chcą adblocka. Bo wątpię, żeby im reklamy pasujące do treści strony i ładne graficznie przeszkadzały. A z serwisami internetowymi jest tak jak z firmą, właściciel ocenia, czy da się na niej zarobić bez, przepraszam za wyrażenie, "zasrywania" portalu reklamami. Jeżeli się nie da, to po co to robić...

Robię ruch w IF.PL - SEO na dużą skalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślą, że w internecie to muszą wszystko mieć za darmo. Niestety, ale treść, czas poświęcony na stronę internetową kosztuje bardzo dużo. Jeśli jeszcze bardziej będzie się rozpowszechniał ten pier**** adblock to internet umrze śmiercią naturalną. Oby się tak nie stało smile.gif

Nie muszą i nie powinni miec wszystkiego za darmo, co to jakiś socjalizm czy co ?

Nawet jak by teraz wszystkie strony z reklamami znikły za pomocą jednego "abra cadabra" to internet istniał by dalej.

Co najwyżej był by inny. Taka jest prawda jak napisał kolega Splif, intenet jest zasra.y reklamami i jak komuś te reklamy nie przeszkadzają to ja się dziwie

Dużo "maluczkich" bedzie musiało upaść a wielcy i tak sobie zarobią wiec osobiscie tym wszystkim którym adblock psuje interes niech już teraz dywersyfikują przychody bo lepiej to już było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś powie jaki jest sens zmuszania do oglądania reklam? Dla kogo? Jeśli wydawca stwierdzi, ze dla reklamodawcy to jest g. wartym wydawcą reklam. Skuteczność takiej reklamy jest zerowa. Jeśli wydawca stwierdzi, że dla niego samego, bo z tego tytułu ma korzyści, to kogo w tym przypadku należałoby nazywać "złodziejem" ? Jeśli kasujesz pieniądze od reklamodawcy po to by je wyświetlać komuś kogo to wyłącznie męczy to jaki w tym sens, pytam ?

Adblock jest wspaniałym narzędziem, używam go sam i polecam go każdemu.

Jeśli chcesz pobierać opłaty za treść to wprowadź odpowiedni system opłat zamiast męczyć ludzi reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności