Skocz do zawartości

SIŁA! :D


iMariush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uważam, że człowiek przezabawny i ogólnie spoko gość. Pełno ma sukcesów, ciężką pracą osiągnął sukces. Teksty są po prostu zajebiaszcze i kultowe ;)

Np. Cytuję "Więcej kalorii, więcej ciężarów i nie ma opierdalania się" :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Koleś jest z innego świata, ale według mnie bardzo pozytywny :rolleyes:

W ogóle Robert prowadzi swoje forum gdzie odpowiada na pytania użytkowników w postaci krótkich filmów video - https://cyber-sport.us/1-vt82683.html?postd...asc&start=0

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede ma plany poćwiczyć z Robertem jego bajceps :P ?

Nie no ale ogólnie Robert jest dość dobry w tym co robi, jeśli się nie mylę, ma daleko gdzieś w planach wystąpić na mister olimpia. A tam już najlepsi z najlepszych ;) . Ale coś ma w sobie z ciekawością oglądam jego filmiki ;P

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym zobaczyć za kilka lat po tych rocketach i double blastach minę jakiegoś lekarza po zrobieniu mu EKG i paru innych badań.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym zobaczyć za kilka lat po tych rocketach i double blastach minę jakiegoś lekarza po zrobieniu mu EKG i paru innych badań.

Jedni piją inni ćpają, jeszcze inni ćwiczą i się całkowicie poświęcają dla sportu. Takie babcijne gadnie trochę. Ktoś kto ćwiczy i się zna na tym by tak nigdy nie powiedział.

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi kogoś, kto się na tyle zna, że jest w stanie przewidzieć skutki działania tej chemii na organizm za kilka lat.

Być może akurat on się zna, ale nie zaprzeczysz chyba, że większość nie ma zielonego pojęcia co w siebie pcha, oby tylko efekt był błyskawiczny.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większość wie co w siebie pcha, jakie będą kiedyś skutki uboczne i jakie rezultaty. Ale większość ludzi tego i tak nie zrozumie, bo to juz jest zamiłowanie do sportu, stawianie sobie konkretnych celów itp. Każdy się liczy z konsekwencjami, ale jak wiadomo by osiągnąć marzenia trzeba też coś poświęcić. Tak samo ktoś może powiedzieć nie siedź tyle na komputerze przy seo bo wzrok i plecy Ci siądą na starość. Jeszcze jak ktoś nie uprawia żadnego sportu możemy dodać pare minusów . A jednak siedzisz :D Ile razy coś poświęciłeś by osiągnąć wymarzony cel ? Ile to nie przespałeś nocy by coś zrobić na kompie, zawsze coś poświęcamy :)

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi kogoś, kto się na tyle zna, że jest w stanie przewidzieć skutki działania tej chemii na organizm za kilka lat.

Wątpię ,że suplementy, które reklamuje Robert są szkodliwe. Zresztą jest podany skład tych odżywek np. Rocket Fuel. Nikt mi nie powie, że witaminy, kreatyna, tauryna są szkodliwe. W nadmiarze pewnie tak, ale taki człowiek który ćwiczy faktycznie po 2 godzinny 5 razy w tygodniu ma inne zapotrzebowania niż człowiek który siedzi przed kompem całymi dniami.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności