Skocz do zawartości

Ile według was jest warte zaplecze przynoszące 1mln gotlink i 0,5 mln seomatik?


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chce sprzedać bo mam wydatki a po za tym za pieniądze ze sprzedaży zamierzam zrobić 10 razy większe zaplecze...

A po za tym pewnie i tak nie będe miał pieniędzy na przedłużanie tych domen za kilka miesięcy więc lepiej sprzedać od razu :D

A po za tym mam kilka niedokończonych projektów które wymagają nakładu finansowego...

I przypominam to nie jest całe moje zaplecze...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszego nie napisałeś, albo nie zauważyłem.

Jaka jest jakość tego zaplecza, czy to jest spam który w każdej chwili może zostać wycięty z indeksu, czy coś bardziej wartościowego?

edit: sorry nie było pytania, już widzę te info na 2 podstronie :D

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej głównie spamy /mieszarki tekstów. Większość to to zaplecze na 100 subdomenach, dla każdej sub inny szablon.

Co miło zostać to zbanowane to zostało zbanowane a te strony akurat nie zostały zbanowane i akurat ładnie trzymają się w indeksie...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, skoro chcesz sprzedać za 5 000 zł, to Twoja sprawa, ze coś co przynosi Ci ponad 1/4 tego na miesiąc idzie za taką cenę.

Powiedziałeś w temacie wyraźnie - zaplecze generuje 1300 zł miesięcznie.

Jeśli za tyle sprzedasz, ewentualnie mniej, wyjdzie że pracujesz za 5 zł na godzinę.

Jeśli jest co sprzedać (jakaś jakość, która nie wróży szybkiej eksmisji z indeksu) to sprzedasz to na pewno za godną tego cenę.

Tyle, ze te domeny to hmm.. Rzeczywiście sprawa co najmniej nieciekawa o przy sprzedaży będzie to grało rolę.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności