Skocz do zawartości

znowu gmail.pl...


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja miałem kiedyś dwie domeny Nike na .pl .I też mi odebrali ją.Szczytem głupoty było propnowanie jej nike poland ktory swoją drogą jest daremny zamiast dać mi 1000 zł woleli zmarnować kilka tysięcy na prawnika i 3tys. na ekpertyze ktoś szukał po necie i drukowal wszedzie gdzie ją proponowałem . Oczwiście to to był Polak co świadczy o polskim teamie nike jaki darmeny jest . Już po fakcie ale dostałem list od nike z Usa gdzie na moje pytanie czy dobrze zrobili odpowiedzieli że to szczyt głupoty skoro ją tak tanio chciałem sprzedać hehe :)

Zresztą kto normalny kupuje Nike w Polsce skoro za granicą te same rzeczy są tańsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie kumam.

Nie dawno domena została sprzedana: https://webhosting.pl/Gmail.pl.sprzedany.hu...awie.120.tys.zl - na forum toczyła się nawet dyskusja na ten temat. Autor aukcji pisze natomiast:

Domena jest naszą własnością od 4 lat

Czyżby wtedy domena nie została sprzedana, czy może autor aukcji skłamał?

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było przeczytać opis aukcji, to byś wiedział:

Na poprzedniej aukcji domena została sprzedana za 119.400 zł dużej firmie, która lekce traktuje swoje zobowiązania prawne.

Zniszczyli nam aukcję nie licząc się z konsekwencjami. Sprawa o odszkodowanie trafiła właśnie do Sądu...

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gościu dostał pewnie od jakiejś kancelari pismo wraz z pełnym skanem stron gdzie próbował sprzedawać domene oraz kilka punktów prawnych i się przestraszył.No bo ciężko dostając list z jednych z największych korporacji prawniczych świata i się nie bać.

Walną ci na sprawie odszkodowanie pół banki na cele charytatywne i najbliżsże lata będzie musiał zapiepszać jak beduin .Różnie może być ,sądy są nie przewidywalne a dobrzy prawnicy to nie tylko prawnicy ale również dobrzy aktorzy ,a sędzia to człowiek tak samo idzie go łatwo zmanipulować jak większość ludzi.Lepiej niech wynajmie odpowiedniego prawnika który mu powie co może a czego lepiej nie próbować i potem sprzedawać.To widać że to jakiś amator jak ja kilka lat temu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności