Skocz do zawartości

Youtube - buforowanie filmików


Gonzo23

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie pewna sprawa. Do niedawna zawsze było tak - wchodzę na YouTube, klikam na filmik, zaczyna się buforować, załaduje się powiedzmy 20% i nawet jak go powiększę na pełny ekran, to te 20% cały czas jest dostępne.

Od niedawna natomiast, jak powiększę jakikolwiek filmik na YT na Fullscreen to zaczyna się ładować (buforować) od początku lub od miejsca w którym był odtwarzany, ale zawsze poprzednio zbuforowana zawartość ginie.

Trochę mnie to zaczyna irytować, zastanawiam się, czy to jakaś zmiana na YouTube czy też raczej u mnie w systemie coś się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Krisss. Wyjście to:

1. Otwierasz stronę z filmikiem, dajesz pełny ekran, czekasz aż się minimalnie zbuforuje, wyłączasz pełny ekran i później już powinno byc okey.

2. Pozostajesz zawsze zalogowany na YT na swoje konto, a w nim ustawiasz: ustawienia konta/ustawienia odtwarzania/jakość odtwarzania filmów wideo na "Mam wolne łącze. Nigdy nie odtwarzaj filmów wideo w wysokiej jakości.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności