Skocz do zawartości

Katalogowanie na allegro


maniek85

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem po co kupować katalogowanie na allegro? Lepiej dogadać się z właścicielem SEOKatalogu (często mają po kilka/kilkadziesiąt katalogów) i poprosić by odpłatnie dodać do wszystkich wpisy. Mamy pewność dodania i jakości. Albo zawsze mozna samemu dodawać ręcznie co dużo czasu nie zajmuje a też mamy pewność dodania:)

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
MaxPan, no cóż, prowadzę firmę, kataloguje ręcznie i moja cena wynosi 0,29 zł netto za wpis.

to widać pracownicy nie maja nic więcej do roboty, moje zamiast RĘCZNIE ( :P interesuje mnie jak ty możesz udowodnić ze to robisz jezeli wpis z SB niczym się nie rożni-ABSOLUTNIE) piszą artykuły pod zaplecze, lecą profile i td.

katalogowanie RECZNE istniej wyłącznie u tych co nie umieją korzystać lub nie stać ich jakiś zwykły pól-automat.

To co piszesz to jakaś ,przepraszam, paranoja, wpisywać ręcznie pola w formularzu zamiast wkleić ich SB to naprawdę głupota.

Widac nie znasz zasady działania tych programów i tyle, a to ze robisz to jako FIRMA za 0,29 PLN świadczy o jednym - słabo pędzi ta twoja firma. Przelicz sobie pensje+zus, i cale koszta funkcjonowania firmy.Pracowników można wykorzystać do więcej opłacalnej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pól automatem dodaje, co nie zmienia faktu że jest to ręczne dodawanie. Bo jak jest róznica czy formularz wypełni program czy ctrl+v ? Nie ma.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam pracownik lepiej stażysta lub praktykant

takiego cwaniaczka nauczysz a on jutro będzie sprzedawać to same na allegro :P Nie dziękuje.

Wracając do tematy , profesjonalne katalogowanie może być rozliczane za zaakceptowane wpisy na podstawie e-maila potwierdzającego wpis w przypadku moderowanego katalogu, lub linku do wpisu w przepadku niemoderowanego ( nie wysyłającego e-mail) katalogu. Jeżeli sprzedawca na Allegro to gwarantuje to niewiedze zastrzeżeń zęby to nie kupić.Na oferty za 0,29 PLN uważałem by, bo moim zdaniem to lub indywidualne "firmy" które zarabiają na opląty ( bo nie maja większych zamówień do roboty), lub inne podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta za 29 zł netto obejmuje 100 dodanych wpisów. Raport jest w formie linku bezpośrednio do wpisu. Japan3 udzielający się w tym temacie miał możliwość przetestowania mojej pracy.

Nie będę się tutaj rozwodził nad dziennymi możliwościami katalogowania i możliwymi do zarabiania kwotami.

Moja firma jest mała, na opłaty jednak spokojnie mi starcza, a płacę ZUS normalny a nie ulgowy.

Nie każdy od początku zarabia na swojej działalności po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy od początku zarabia na swojej działalności po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.
Dobrze powiedziane, najgorszy jest start, i pierwsze kilka miesięcy, gdzie na ogół dokłada się do interesu, choć dużo zależy od tego, w jakiej kto branży działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne by zarobić uczciwie i by klient był zadowolony.

Myślę że są, bo podsyłają mi regularnie nowe strony.

Właśnie planuje wystawić aukcje również na allegro, a takie zakładanie z góry że ofert z allegro są złe jest bez sensu. Chcąc nie chcąc to największa platforma handlowa i będą tam zarówno spore firmy jak i mniej poważni wykonawcy.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś od katalogowania z pierwszego postu, to od razu widać, że jakiś cwaniaczek. Próbuje teraz sprzedać zbanowaną domenę z zainstalowanym qlWebem od złotówki :)

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności