Skocz do zawartości

Katalogowanie na allegro


maniek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ten koleś od katalogowania z pierwszego postu, to od razu widać, że jakiś cwaniaczek. Próbuje teraz sprzedać zbanowaną domenę z zainstalowanym qlWebem od złotówki :)

Ale domena ma przecież historię :D i jedną podstronę zaindeksowaną w Yahoo ... hehehehe

Za 1 zł wspaniały interes :)

Jak kupowałem katalogowanie to aukcji z domeną nie było ... pewnie wziąłbym pakiet wraz z zapleczem vho.pl :)

Przewozy autokarowe - serdecznie polecam.

"Fundamentalna zasada rządząca wszechświatem: przyczyny występują przed skutkami, nigdy odwrotnie" Stephen Hawking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalogowanie za ręczne za 0,29 zł to jakaś pomyłka, chyba, że ktoś lubi robić coś za darmo!

Policzmy trochę:

dodanie ręczne do seokatalogów

8 h pracy, w ciągu 8h pracy, efektywnej pracy jest 6h, co daje 360 minut, nie oszukujmy się, ale dodanie wpisu do seokatalogu zajmuję średnio przez te 6h klikania jakieś 3 minuty, co daje dodanie do 120 katalogów.

oprócz dodania trzeba tworzyć listy katalogów, aktualizować, później robić listy zaakceptowanych wpisów, prowadzić korespondencję z klientem - (wszystko zajmuje czas)

Jeszcze jak rozliczmy się za zaakceptowane wpisy to trzeba odjąć około 10% nierozpatrzonych wpisów co daje 108 wpisów na 8h pracy na 1 pracownika.

Cena dodania jednego wpisu dajmy 0,60 zł netto (co wielu pomyśli, że to dużo)

108 x 0,60 zł = 64,8 zł, od tego odejmijmy podatek dochodowy - 19%, daje 52,4 zł (jeszcze trzeba odjąć koszty prądu, kawy, amortyzację sprzętu, ZUS) ; kto chce zarobić 52,4 zł dniówki?

w miesiącu wychodzi 26 dni x 52,4 zł = 1362,4 zł powiedzmy na rękę ( o ile ma się zlecenia aby mieć tak dużo zajęcia)

Więc jeśli ktoś dodaje do seokatalogu za mniej jak 1zł netto to musi być coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez te 6h klikania jakieś 3 minuty, co daje dodanie do 120 katalogów.

Napisałem ze u mnie Pani dodaje ok 10 stron do listy 250 SEOkow, robi przerwę na kawę itd.SB + przepisywanie captaha zajmuje ok 30 sek.Twoje wyliczenia blednę . Robimy to za 0,50 PLN brutto dla zaprzyjaźnionych klientów :D.Uwierz mi dniuweczka dla Pani wychodzi dobra i dla mnie coś zostaje

jeżeli doda mi nap 8 stron x250 ( z naszej listy 100% akceptowane) 2000 wpisów x 0,50 - Potrafisz liczyć?

Pani tylko kataloguje jak jest zamówienie, jak niema to pisze teksty pod precele.

Grunt to dobra organizacja pracy, własna sprawdzona lista, dobre łącze internetowe.To pisania meili klientom , stworzenie raportów inne pracownicy są.W przypadku jak masz jednego i chcesz nim wszytko zrobić to racja szans nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 250 na dobę to z palcem w nosie. Oczywiście wcześniej przygotowane teksty tylko wklejami do SB co powiedzmy 20 wpisów. Problemem jedynie jest przygotowana baza odpowiednich katalogów ;-) to stworzenie jej zajmuje najwięcej czasu. Ale gdy masz już 200-400 katalogów pewnych. To idzie z górki.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności