Skocz do zawartości

Chrome OS


jun_dymek

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o systemie googla? Jak dla mnie bomba. Wszystko w jednym miejscu. Tylko jak z bezpieczeństwem i programami specjalistycznymi? Czy aplikacje z jakich korzystamy - chociażby tu na PiO będą działać na chrome os?

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, ile ten nowy OS będzie w stanie wyciągnąć o nas informacji...

Najlepiej w ogóle wyłącz komputer - szpiegują Cię...;)

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciągle jednak zastanawia "normalna" praca na tyn systemie. Na wszelkich filmikach reklamowych widać jedynie aplikacje googla. Co jak ktoś będzie chciał włączyć np. jakiś rodzimy program do katalogowania, photoshopa, worda microsoftu? Jeśli wszystkie programy dałoby się bez problemu uruchamiać i synchronizować wszystko między nimi to jak dla mnie jest to mega przełom. Z chęcią się wtedy przestawię na chrome os.

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek byłem na takim niedużym spotkaniu z ewangelistą Phone 7 z Microsoft

i tak w sumie wszystko zmierza w jedną stronę. Że na komputerze niedługo nie będzie można nić uruchomić jak się nie ściągnie tego i nie zapłaci w odpowiednim sklepie twórców danej platformy

czy to bedzie MS, Abdroid czy ogryzek :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności