Skocz do zawartości

Jakie filmy warto obejrzeć ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dziś obejrzalem "Atlas Chmur". Oczekiwałem kilku godzin w których będę mógł oderwać się od codzienności. Chciałem przygotować się do filmu czytając opinie i recenzje. Wydaje mi się że nie jest to w ogóle potrzebne. Po prostu oglądałem nie skupiając się na tym by odgadnąć kto kogo gra (przy takiej charakteryzacji nie było to łatwe).

Żałuję, że nie wybrałem się do kina, wrażenia z pewnością byłyby lepsze. Film w zupełności spełnił moje oczekiwania, wspaniała podróż w czasie i przestrzeni- bardzo polecam :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio obejrzałem wreszcie Żywie Biełaruś! i przyznam, że się zszokowałem, że to, co parę lat temu miało miejsce jeszcze w naszym kraju, nadal jest obecne tak blisko nas...

polecam

A z lżejszych tematów to polecam Iluzjonistów. Bardzo fajny, trzymający od początku do końca w napięciu film. Fajny, żeby się rozluźnić po ciężkim dniu.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z lżejszych tematów to polecam Iluzjonistów.

To ten film https://www.filmweb.p...zja-2013-623761 ?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie sobie to https://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+s%C4%85siedztwa-2007-374034

Historia oparta na faktach. Dawno już nie oglądałem filmu, który by na mnie zrobił takie wrażenie.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mało kreatywnie bo jestem po pracy ale:

przerwana lekcja muzyki - jedna z lepszych scen samobójstwa wg mnie :) i chyba jedyny film z angeliną Jolie który mogę oglądać (tak wiem pewnie panowie zaraz mnie zjedza:P)

żyj szybko umieraj młodo - również świetne

chyba wszystkie filmy z J. Deppem

Ostatni pociąg

Chłopiec w pasiastej piżamie

i jak sobie coś przypomne to dodam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności