Skocz do zawartości

Jakie filmy warto obejrzeć ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Myślę że w Polsce będą to puszczać bo dystrybucja zajmuje się Sony i Colombia.

Ogólnie filmy Bondarczuka oglądam wszystkie. Nie wszytko w 100% mi podoba się bo robi trocha pod hollywoodzkie klisze, takie filmy komercyjne ale rozmach ma, trzeba przyznać.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Przebudzenie". Gdzieś ta piosenka a w zasadzie bardziej jej słowa chodziły za mną rok temu a teraz dojrzałem do filmu, myślę wartego zobaczenia...

https://www.youtube.com/watch?v=uI0wdIYKkUQ

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@up, co to znaczy "na czasie" i dlaczego warto zobaczyć? Pytam bo ostatnio zastanawiałem się czy go wrzucić (film kręcony w mojej okolicy). Ze swojej strony mogę polecić "Moonlight". Za zdjęcia. Naprawdę dobrze skręcony film! Natomiast fabuła... No, ale obejrzeć warto :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nikonem napisał:

co to znaczy "na czasie" i dlaczego warto zobaczyć?

 

Na czasie oznacza, że niedawno była premiera. Po za tym wiadomo, że w chwili obecnej w naszym kraju trwają masowe wycinki drzew i mordowanie zwierząt. Chyba nie trzeba tłumaczyć.

Warto zobaczyć ponieważ jest inny niż hollywoodzka szmira. Holland robi ambitne filmy jak wiadomo. Oczywiście ktoś może mieć inne zdanie. :)

Książkę też warto przeczytać. Jednak ta może nie trafić w gusta większości. Film, koniecznie. ;)

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sztyvny napisał:

Mój ulubiony film. Zaskoczyło mnie kto jest reżyserem 

 

Wczesne filmy Jacksona są niesamowite. "Bad Taste", "Meet the Feebles" i "Braindead"... Uwielbiam. :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan, polecam, jak dla mnie najlepszy odcinek, godny finał i pożegnanie dwóch genialnych aktorów z rolą. Jackman w super formie aktorskiej, tym bardziej ten odcinek niby jest najbardziej brutalny ale i daje Jackmanowi bez wątpienia rasowemu aktorowi pokazać swój dramatyczny talent.

Nie polecam brać na film dzieci, jest bardzo, bardzo brutalny i zawiera wiele słów, scen "nie dla dzieci".

Na Pokot pójdę w tygodniu, w weekend chciałem odrobinę odpocząć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odcinkowy LUCYFER:

Cytuj

 Lucyfer Morningstar (Tom Ellis) to Władca Piekieł, którego nudzi dotychczasowe życie. Postanawia więc porzucić swoją funkcję i przenieść się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. Gdy dochodzi do zabójstwa wschodzącej gwiazdy muzyki pop, postanawia użyć swoich nadprzyrodzonych mocy, aby pomóc schwytać mordercę. Wkrótce rozpoczyna pracę w policji i stara się karać ludzi za zbrodnie.

Zwłaszcza początkowe odcinki .... przezabawne teksty.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Blade Runner 2049 przerósł moje oczekiwania. Piękny obraz malowany światłem. Porównywanie 1 i 2 raczej nie ma żadnego sensu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krystianek napisał:

Zabrakło mi efektów specjalnych

 

To właśnie zaleta tego filmu.

  • Like 1
  • Thanks 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności