Skocz do zawartości

Darmowy/Płatny CRM.


Salek_Art

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie. Poszukuje CRM-a.

Najlepiej jeśli będzie w wersji polskiej, ale nie koniecznie.

Najlepiej darmowy, ale też nie koniecznie ;).

Wymagania :

Zarządzanie klientami - najlepiej jeśli będzie informował przed wygaśnięciem usługi, w momencie kiedy kończy się abonament itp.

Wprowadzanie własnym domen - chciałbym wprowadzić tam zaplecze, żeby nie latać po excelach.

Najlepiej możliwość zakładania kont + ustawianie dostępów do poszczególnych sekcji.

Co polecacie, z czego korzystacie ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba wątpliwa przyjemność, straszny kombajn, zamula przy większej bazie.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś z wersji Sugara nadal jest darmowa.

Ostatnio wdrażałem Vtiger CRM i całkiem przyzwoicie się spisuje. Jest o wiele bardziej user friendly niż Sugar (który na pierwszy rzut oka przytłacza ogromem funkcji). Vtiger jest na bazie Sugara, więc w gruncie rzeczy funkcjonalność jest taka sama (jeśli chodzi o wydajność - duży plus dla Vtigera).

Co mogę więcej powiedzieć - jak na darmowe rozwiązanie jestem zadowolony ;) Na stronie oficjalnej o ile dobrze pamiętam jest demo (nie ma tam chyba języka polskiego, ale to nie problem - po instalacji wystarczy doinstalować paczkę z językiem i tyle !!! ), więc można potestować !!!

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności