Skocz do zawartości

Kiedy update PR?


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się z Wami zgadzam. Jeden komputer to nie sieć komputerów Google.

I nie wiem czy to będzie działać poprawnie czy nie. A sposób w jaki jest to realizowane na pewno

jest Wam znany. Pozatym... cała rozmowa zaczęła się od mojego bloga, gdzie nie opisywałem że

wymyśliłem ciekawy(rewolucyjny?) sposob obliczania PR. Nie! Napisałem o tym, że piszę skrypt (a ten na pewno będzie ciekawy i rewolucyjny też raczej bo nie znam podobnego). Stąd nie rozumiem tej uszczypliwości MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A czy na olimpiadzie inf. wnikasz w sens zadania o dziwnych zabawkach dla dzieci, czy poczynaniach profesora Szu? Bo wydawalo mi sie ze dostajesz tylko dane wejsciowe i Twoj program ma doprowadzic do dobrego wyniku na wyjsciu.

Jak ci cos zlecaja to robisz... nie pytasz.

A projekt jest dla mnie ciekawy nie ze strony pozycjonowania, ale od strony programowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale nie martw sie, modzi naoglądali sie naszych ostatnich wyborów i uczą sie krytyki (nie zawsze słusznej) :rotfl:

Pisz skrypt i co jakis czas pochwalsie wynikami.

mjr i dlatego właśnie nie będziesz maił zacięcia programisty - czasem właśnie pisze sie coś dla samej satysfakcji... Sądze, że w tym miejscu MMP przyzna mi rację... i paru innych też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr i dlatego właśnie nie będziesz maił zacięcia programisty - czasem właśnie pisze sie coś dla samej satysfakcji...

98641[/snapback]

ale przynajmniej będę się starał, żeby moi programiści mieli coś więcej niż [edit] samą satysfakcję z programowania czy kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit]

z chęcią wysłucham co innego im zaoferujesz...

98648[/snapback]

zamiast przewidywać PR, możesz przewidywać np. potencjał $ poszczególnych słów kluczowych...

rozumiesz różnicę?

[edit] jeśli nie, to spytaj tych co "bawią się w pozycjonowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: przepraszam za brak Polskich ogonkow ale mieszkam w Holandii i nie mam Polskiej klawiatory.

98586[/snapback]

chłopie o czym ty mówisz...

[edit] Nie wiem jak w Holandii, ale u nas każdy wie że "polskich" i "polskiej" pisze się z małej litery a klawiatUUUrę ustawia się w sposób zwyczajny. Moja złośliwość boli mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr: tu nie chodzi o uszczypliwośc, ale już sam nie wiesz co piszesz.

Może przeczytaj jeszcze raz dokladnie mój ostatni post oraz fragment który cytowałem (z twojej wypowiedzi).

A teraz jak już przeczytałeś to zastanów się co to ma wspólnego z Twoją odpowiedzią o "możesz przewidywać np. potencjał $ poszczególnych słów kluczowych...". NIC! :blink:

A teraz nawiązując już do tamtej Twojej wypowiedzi.

A co innego można mieć prócz kasy i satysfakcji? Wiedze, doświadczenie, szacunek... I to także mam wykonując ten projekt i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodzi tak mają. nosi ich biggrin.gif aniolek.gif peace.gif tancze.gif

MMP, nosi tylko jak stopka zrobiona na divach jest w topie, a top w stopce oczywiście tylko pod IE B)

Skoro kogoś nie obchodzi update PR, to po co czepiać się tych, którzy w to wnikają.

To do mnie? W temacie chodziło o to że jeśli Michałowi uda sie poprawnie napisać skrypt to już nikt nie będzie interesował się updatem tPR bo ta wiedza nie będzie potrzebna.

Jak ci cos zlecaja to robisz... nie pytasz.

Ja zawsze pytam i proponuje coś pracodawcą co wg. mnie można zmienić - zrobić innaczej B)

I nie wiem czy to będzie działać poprawnie czy nie. A sposób w jaki jest to realizowane na pewno

jest Wam znany. Pozatym... cała rozmowa zaczęła się od mojego bloga, gdzie nie opisywałem że

wymyśliłem ciekawy(rewolucyjny?) sposob obliczania PR.

A kto tu mówi o algorytmie - ja zaczołem temat bo wg. mnie to jest śmieszny skrypt. Bo nigdy nie obliczysz rPR bo google udostępnia za mało i za żadko dane do obliczeń.

czasem właśnie pisze sie coś dla samej satysfakcji... Sądze, że w tym miejscu MMP przyzna mi rację... i paru innych też.

Jasne :blink:

mjr, ja tej różnicy nie rozumiem ;)

mjr nie czepiaj sie pisowni osób z zagranicy, na to ma wyłączność Michał :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam z PR=0 wyprzedzam o kika pozycji ludzi z PR=6 kozystajacy z uslug firmy zaimujacej sie pozycjinowaniem - pewnie nadejdzie ten dzien ze mnie wyprzeda ale narazie sie nie daje =)

tylko tapetki sa przedemna :blink:

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie o czym ty mówisz...

[edit] Nie wiem jak w Holandii, ale u nas każdy wie że "polskich" i "polskiej" pisze się z małej litery a klawiatUUUrę ustawia się w sposób zwyczajny. Moja złośliwość boli mnie

Moze powinienem dodac jeszcze ze nie jestem Polakiem tylko Holendrem, mam rodzine w Polsce. A u nas w Holandii, Polski czy Holenderski pisze sie duza litera.

Klawiatury ustawiac nie bede bo i tak czesto polskiego nie uzywam a jezeli ci to przeszkadza to trudno ja po prostu bylem taki uprzejmy aby wyjasnic moje nie uzywanie ogonków (specjalnie dla ciebie u z kreska).

*pfu jaka tutaj dziecinada :blink: *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności