Skocz do zawartości

Kiedy update PR?


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

*pfu jaka tutaj dziecinada  :blink: *

minime

Nie oceniaj wszystkiego po wypowiedziach kilku 'młodzików', którym nieco emocje podskoczyły... Są też przychylne opinie Waszemu (Twojemu) projektowi. Jeszcze raz podkreślę, że wśrod 'starszyzny' na pewno wyniki (efekty) Waszej pracy przydadzą się do dalszych analiz niezależnie od tego jakie efekty osiągniecie. Każda wymiana informacji jest ważna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I znowu wszystko na młodych :blink:

Jeżeli skrypt zostanie napisany to przez najbliższy czas jednak nie będzie czego i po co analizować.

Do rPR nie mamy żadnego dostępu a dane udostępniają nam raz na średnio kwartał, więc trza by poczekac min. 3 miesiace czy dane sie zgadzają i to nie na jednej, dwóch stronach ale na bardzo dużej ilości i to nei tylko tych co już istnieją. Trza by przygotować różne odpowiedniki stron. Jeden link z PR6 da tej domenie, dwa linki z PR1 da... itd.

Ale dalej i tak będą to tylko domysły bo trza by miec ogromną baze stron by obliczyć naraz dla jednej strony.

Prosty przykład strona dostała link z PR 9, ale google nie uwzglednil w poleceniu link:

Baza musiała by być równej bazie google.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMP: Masz racje co do testowania, ja tak czy tak ten skrypt dla siebie zamowilem, bez zadnych tam planow zeby go innnyw udostepniac. Po prostu wpadlem na cos, wyliczylem, komunikowalem z ekspertami i chce testowac czy dziala.

Jak beda zainteresowani to udostepnie online.

Bazy google (linkow) nie warto uzywac poniewaz tak jak i PR w toolbarze, google updatuje linki raz na jakis czas. Nowe linki do stron nie beda widoczne w google :blink:

Mam na to juz rozwiazanie, ale jak mowilem, chce najpierw sam przetestowac z paroma kolegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na ten skrypt jest ciekawy, ale muszę sie częściowo zgodzić z naszym forumowym *młodzikiem*. :)

Bo nigdy nie obliczysz rPR bo google udostępnia za mało i za żadko dane do obliczeń.

Wydaje mi się, że algorytm do obliczania rPR nie jest taki trudny do złamania/napisania. Informacji do tego w sieci (napisanych również przez twórców tej wartości) jest pod dostatkiem.

Problemem jest ilość stron dostępnych w sieci. Google ma prawdopodobnie bazę kilknastu miliardów stron na podstawie których jest wyliczany rPR. O ile mi wiadomo na świecie jest tylko kilka firm, które posiadają wystaczającą moc obliczeniową i miejsca na dyskach aby wykonać działania na takiej ilości danych.

Nie mniej czekam na wyniki pracy i mam nadzieję, że będziemy mogli się temu przyjrzeć.

mjr nie czepiaj sie pisowni osób z zagranicy, na to ma wyłączność Michał

Już sobie darowałem. W końcu ja również dostałem PW od Erbita :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności