Skocz do zawartości

Sposoby na mobilizację.


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek_25 - mam tak samo. Trzeba po prostu wziąć się do roboty, bo nie ma nic przyjemniejszego, niż klient, który szczerze mówi: dziękuję, naprawdę Twoja praca mi pomogła. To motywuje.

Najbardziej w pracy w domu przeszkadza to, że się na niej nie koncentrujesz - niby zima, nie musisz do biura iść i nie wieje w twarz w drodze na parking, nie stoisz w korkach, a jednak nie potrafisz wziąć się do roboty i tylko marnotrawisz czas.

Co najciekawsze każdy Ci zazdrości - przecież nie należysz do tych, którzy o 7:00 rano zaczynają zmianę przy maszynie, ale do cholery - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ot taki paradoks.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pan Robert dużo mnie nauczył - to dzięki niemu zacząłem chodzić na siłownie i teraz pisząc oprogramowanie cały czas powtarzam sobie - w moich żyłach płynie rocket fuel a nie jakieś dziadostwo! Powiedz sobie, że w Twoich żyłach też płynie rakietowe paliwo i do pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmij biuro. W domu nigdy nie będzie warunków do efektywnej pracy.

Zacznij chodzić do pracy w określonych godzinach (tak jak w pracy na etat).

Powieś na ścianie przed sobą zdjęcie Porsche Cayenne z datą zakupu ;)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko coś innego mu nie opadło :]

Jak masz lenia to zaplanuj sobie co masz zrobić od poniedziałku do piątku. Wstajesz o 6.45 o 7 już pracujesz. Jeśli uda Ci się zrobić te same zadania szybciej to sobie dokładaj ich coraz więcej. Jeśli to nie pomoże, spróbuj jeszcze wcześniej wstać. Ja okropnie nie lubię rano wstawać wcześnie, ale praca w porannych porach idzie dużo szybciej, zwłaszcza w domu. (I na forach mniej odpowiedzi niż przez dzień ;p)

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij chodzić do pracy w określonych godzinach (tak jak w pracy na etat).

promar24.pl, taaa i straci wszelkie uroki pracy na własny rachunek :) Czyli elastyczny czas pracy ;)

Ja tam nie po to wybrałem "pracę na własny rachunek" aby wstawać codziennie rano ;)

Ale swoją drogą widzę że to nie tylko ja mam problemy z mobilizacją do roboty... ;) Branża SEO rozleniwia ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności