Skocz do zawartości

na googlu świat e-handlu sie nie kończy


pepeeee70

Rekomendowane odpowiedzi

Znam firmy kilkunastoosobowe ktore handluja jedynie na allegro (maja setki czy blisko tysiaca aukcji).. i stac ich na wynajem duzego biura, wynagrodzenie pracownikow itd... wiec znowu z tym allegro tak zle niema...

CYTAT(shaun_black @ 14.12.10 - 16:10) *

Czyli wychodzi na to, że jest to bardzo słaby interes, a Twój znajomy powinien z niego zrezygnować crazy.gif

hehe dokładnie. gro teoretyków zaraz zaczelo tu wyliczać marże, odejmować koszty i ładnie wyliczyło ile na tym traci shout.gif

i wydziwiać jaki to on gupi że ma taki mały zysk na sztuce

hahaha :) ten temat powinni przenieść do dowcipów.

A tak ogolnie, to ja sie ciesze ze on w serpy sie nie wbija, wiecej miejsca dla mnie :]

----

I odpowiadajac na Twoje pytanie, uwzam ze bez googla mozna spory zarobek sobie zoranizować, ale ogolnei rownierz twierdze ze lekzewazenie googla zmniejsza jakis tam procent klientów, ktorzy kupuja tylko drogą serpy->sklep.

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porównywarek można uzyskać sporą liczbę klientów, ale wynika to głównie z konkurencyjnej ceny, natomiast dzięki pozycjonowaniu istnieje szansa na sprzedanie towaru po nieco wyższej cenie, gdyż klient trafiając na daną stronę www nie widzi bezpośrednio ceny jaką ma konkurencja. Myślę, że optymalnym rozwiązaniem byłoby połączenie porównywarek, wyszukiwarek i najlepiej jeszcze jakichś innych metod a nie ograniczanie się i uzależnianie przyszłości swojego biznesu tylko od "jednego źródła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności