Skocz do zawartości

Kononowicz potrzebuje naszej pomocy!


kamjot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszyscy pamiętają Krzysztofa Kononowicza, kandydata na prezydenta Białegostoku.

Okazuje się, że teraz ten facet, potrzebuje pomocy, jest zadłużony przez zaległe rachunki, a w dodatku człowiek, który jest odpowiedzialny za cały szum w okół niego, bezczelnie nagrywa jego błagalne prośby o pomoc i umieszcza je na youtube.

Jedna rzecz, to doprowadzić do odpowiedzialności Adama Czeczetkowicza.

Druga, WAŻNIEJSZA, to pomóc jak się da Panu Krzysztofowi.

Więcej info na ten temat na wykopie:

https://www.wykop.pl/link/553351/adam-czecz...glosnic-sprawe/

https://www.wykop.pl/ramka/554427/akcja-pom...fa-kononowicza/

I wpis na blogu organizatora akcji:

https://padre777.wordpress.com/2010/12/14/w...a-krzysztofa-k/

Ja ze swojej strony zamieszczam wpisy na wszystkich forach na których jestem porejestrowany, oraz wpłaciłem pomoc gotówkową na konto organizatora. Was proszę o to samo.

Niech Pan Krzysztof ma choć trochę pogodniejsze święta.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno wiedziałem, że mass-media spadają na psy, a ten filmik tylko to potwierdza. Dotąd jeszcze internet był w miarę czysty od tego typu zagrywek, ale widać że i tutaj chamstwo i brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka dociera.

Przykro i nieprzyjemnie było oglądać ten film. Poparłem akcję i wpłaciłem skromne 10 PLN. Mam nadzieję, że trafią te pieniążki w odpowiednie ręce i zostaną rozsądnie wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za udział w filmie dostał 100 000 PLN,gdzie ta kasa?

żałosne to wszytko

Za co dostał 100 000, za sweterek, wybrali niezbyt rozgarnietego gościa i zrobili z niego maszynkę do zarabiania kasy, on dostał co najwyżej półlitra i kiełbasę. Szkoda go, najlepiej nasłać TVN, niech pogadają z Czeczotkiewiczem, mała nagonka i kolesiowi rura zmięknie. Prześle chłopakowi dychę na miłe świeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, najlepiej nasłać TVN, niech pogadają z Czeczotkiewiczem, mała nagonka i kolesiowi rura zmięknie.

A co tu zmieni TVN? Że niby będą chcieli zwalczać niesprawiedliwość współczesnego świata? Nieuczciwych ludzi? Dzisiejsze (popularne) dziennikarstwo niestety polega na tworzeniu sensacji nawet tam gdzie jej nie ma...

SiteAlert - monitoring stron internetowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim celu filmik został nagrany, ale grosza ode mnie dostal ;-)

No mieszka w chlewie i w zadobrej kondycji finansowej nie jest, wiec niewiadomo czy az 100 kafli dostal za film...

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, najlepiej nasłać TVN, niech pogadają z Czeczotkiewiczem, mała nagonka i kolesiowi rura zmięknie.

A co tu zmieni TVN? Że niby będą chcieli zwalczać niesprawiedliwość współczesnego świata? Nieuczciwych ludzi? Dzisiejsze (popularne) dziennikarstwo niestety polega na tworzeniu sensacji nawet tam gdzie jej nie ma...

TVN nic nie zrobi, ale jak sie orły z TVN-u zjawia się, to gość ma taką nagonkę że przeprasza że żyje ( a mnie sie nie podoba to co zrobił), poza tym to niezły temat medialny z morałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ten juz mial nagonkę jakis czas temu. Też chodzilo o to, że jechał na Kononowiczu, że go doił ile wlezie itp. I jak widac nie tylko przepraszał, że zyje, ale dalej go jechał czym i jak się dało.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności