Skocz do zawartości

Dopalacze na zagranicznym rynku


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

ryu420

Popatrzyłbym na Ciebie, gdyby Twoje dziecko zaczęło kupować to gó**o z legalnego źródła. Nie pieprzyłbyś (sory, ale lepszego słowa nie znalazłem) o takich głupotach jak podatki.

Wystarczyło by wprowadzić karę śmierci (jak w Chinach) i byłoby cacy, przynajmniej z tym gównem. I polityków za łapówki :D (jak w Chinach :P). Jestem za wprowadzenie kary śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Popatrzyłbym na Ciebie, gdyby Twoje dziecko zaczęło kupować to gó**o z legalnego źródła.

Dużo lepiej żeby kupowało z nielegalnego źródła, prawda?

Fakt, dzieci nie mam i pewnie za parę lat moje poglądy mogą ulec zmianom. Jedak widzę parę plusów legalnych źródeł (np. w aptekach) takich używek:

- Kontrola jakości (przedmiotów kolekcjonerskich nikt na działanie po spożyciu nie sprawdza)

- Gorszy dostęp dla nieletnich (bardziej prawdopodobne jest, że aptekarz zapyta o dowód, niż diler spod bloku)

- Więcej $ w budżecie

@Perevod.pl

Nie mam zamiaru Cię atakować. Też uważam, że to straszne gó**o i powinno być usunięte z obrotu (legalnego i nielegalnego), ale jest to utopia... nawet jeśli groziłaby kara śmieci, to i tak obrót takim towarem będzie istniał.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest najlepsze? Wchodzę na stronę komendy policji, a tam po oczach bije nagłówek: "WIELKI SUKCES NASZEJ POLICJI: Młoda dziewczyna zatrzymana za posiadanie narkotyków. " Po czym czytam dalej i dowiaduje się, że panna miała przy sobie grama zielonego. Gratuluję! Więcej takich sukcesów :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że legalnie sprzedawane używki są bezpieczniejsze od tych nielegalnych .Teoretycznie posiadaja jakieś badania a w nielegalu dodają syfy gorsze niż narkotyki ,mieszanki domestosów i różnych trutek na szczury.No ale trudno walczyć ze średniowiecznym myśleniem wiekszości Polaków

Jak tak dalej pójdzie i dalej wszystko będzie zakazane w Polsce ,to będziemy mieli drugie Czechy gdzie jest już tak duży problem z narkomaństwem w społeczeństwie że nawet twarde zalegalizowali .W Polsce będzie to samo ,przejmujemy styl życia z zachodu a więc i zwiększa się w społeczeństwie ilość flustratów ludzi z depresja,idzie ten główny kryzys światowy , co prowadzi bardzo prostą drogą do uzależnbienia i zapewne to będą narkotyki też oprócz alkoholu .Wtedy legalizacja takiej trafki już nic nie da.

ale skasuje ten tekst ,Polska to kraj cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler czytać o obejrzeniu.

-Jestem narkomanem, dlaczego ze mnie nabijacie się, przecież to choroba!

-Nie, mój drogi, jesteś ciotą.

- Ale dlaczego?

- Ponieważ każdy narkoman to ciota, tyle że nie każdy pedał jest narkomanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumem, że chciałeś popisać się umiejętnością tłumaczenia z rosyjskiego na polski, ale nie mogłeś wybrać jakiegoś mniej obrzydzającego filmiku <fuj> :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perevod.pl i o czym to świadczy? O niczym. Równie dobrze można by nakręcić film o grubasie umierającym na zawał i zakazać jedzenia słodyczy. Pewnie niektórzy rodzice byliby za - w końcu to jedna rzecz mniej o którą trzeba się martwić.

Dobra propaganda, nie zdziwiłbym się gdyby takie szopki jak "dopalacze" nakręcali producenci używek.

Popatrzyłbym na Ciebie, gdyby Twoje dziecko zaczęło kupować to gó**o z legalnego źródła.

Jak dziecko wróci pijane do domu to też zaczniesz krzywo patrzeć na producentów wódki i wstawiać tu filmy z ofiarami alkoholizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Customer,

becouse of a big interest in our store of polish people, we decided to hire a translator to make our contact much easier. He will be responsible for responding to email's and all info services.

Best Regards

Funboosters.com TEAM

Z powyższego wynika, że to nie polacy :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności