Skocz do zawartości

Dopalacze na zagranicznym rynku


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy w jakim urzędzie, samochód w Lublinie rejestrowałem 30 minut.

Nie mówię o tm co jest, lecz jak powinno być.

Gdyby 99% społeczeństwa było high level, to nie było by tyle wypadków po pijaku, providentów, i moja teściowa nie kupiła by masażer do pleców za 160zł, który w sklepie nie dla idiotów kosztuje 35zł brutto.

Dopalacze, papierosy, alkohol (tutaj trzeba dodać, że w przypadku picia bez umiaru) - to trucizna.

Z tego co piszesz w większości przypadków dzieje się tak z winy polityków, więc chiński system byłby bardzo efektywny w zwalczaniu tego problemu. Z 10 kar śmierci, ze 20 skazanych na dożywocie i byłoby cacy. Problem tkwi w tym, że 90% naszego rządu z wygodnych foteli w sejmie przeprowadziłoby się do p*erdla. Więc, możemy tylko marzyć o takim rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakoś to nikomu przeszkadzają setki sztucznych dodatków w żywności i brak badań GMO. Dla polityków liczy się tylko kasa i poparcie. Podobnie próbowano zdelegalizować elektroniczne papierosy (bo zyski koncernów malały). W jakim świecie ty żyjesz?

Jem "wszystko co sie da" ;p fastfody, zdrowa zywnosc, wszystko... i jakos problemow nie mam :] wyjdzie dopiero na stare lata?

A odnosnie papierosow mysle ze powoli to bedzie zakazywane... nie tylko w PL ale globalnie... popatrzcie na ostatnie utrudnienia, nie mozna palic w klubach itd...

Przypomnijmy sobie dawna prohibicje w USA... teraz jest legalne i pewnie alkochol bedzie legalny dlugi czas... ale papierosy mimo wszystko stopniowo sie eliminuje... moda na niepalenie, wzrost cen papierosow (takze poprzez mniejszy popyt), zakazy palenia w klubach - wiele zalezy od panstwa, ale globalnie papierosy sa stopwniowo odpychane... przekupni politycy sa i blokuja rzeczy typu elektryczny papieros, ale mimo wszystko walke stopniowo przegrywaja...

Ciekawi mnie tylko fakt dlaczego ludzie zaczęli na to umierać dopiero przed zbliżającymi się wtedy wyborami? Dlaczego codziennie w mediach nie podaje się informacji o pijanych kierowcach zabijających ludzi na drogach? Dlaczego nie podaję się informacji o tym ilu ludzi codziennie umiera na raka płuc i inne skutki uboczne palenia tytoniu? Dlaczego pan Tusk już zakończył walkę z dopalaczami mimo że jej nie wygrał? Why? For money!

Popieram... tak dzialaja dzisiejsze media w TV... ktora maja ile? cos okolo 50 lat dopiero... jakie beda jutro? czy w koncu zaczna w pozytywna strone ewoluowac a moze juz widac pierwsze postepy? Czy jednak poki co z dnia na dzien jest gorzej?

hahaha Polak potrafi ale z 2 polakiem ktory ma wieksza władze ciezko wygrac :]

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z moim imiennikiem, państwo/urzędnicy nie są od pomagania (chyba że sobie),

kto tego nie zrozumie daleko nie zajedzie, każdy sam musi zadbać o siebie i swoją rodzinę, dzieci,

opieka społeczna powinna być dla ludzi pokrzywdzonych przez los (np. wypadki) a nie dla tych którzy są niedorajdami.

nie widzę przeszkód że jakaś część moich składek pójdzie dla kogoś w potrzebie bo miał pecha,

ale dla niedorajdów, obiboków, dzieciorobów liczących na to że "im się należy" to już mnie boli bardzo

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo można ludźmi manipulować.

Idę z Tobą o dowolny zakład, że to Polacy ;)

Trochę za późno na odpowiedź, ale jestem upartyyy!

Napisałem: 'Z powyższego [...]'

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności