Skocz do zawartości

Jaka sieć reklamowa, a może na własną rękę?


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozstaję się z wielką siecią reklamową, niestety w dłuższej perspektywie okazała się ta współpraca toksyczna, bo przychodów nie było, a napastliwych reklam nie brakowało. Teraz stoję przed wyborem kolejnej sieci reklamowej czy może szukanie na własną rękę reklamodawców?

Jakie są wasze doświadczenia w tej branży? Moja tematyka to komputery i GSM.

Na razie próbuję Adtaily, ale nie jestem przekonany. Co innego proponujecie w sekcji top, miejsca nie brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że najwięcej można zarobić pozyskując reklamodawców samodzielnie. Wiadomo jest z tym trochę gimnastyki, ale z czasem powinna pojawić się stała baza osób czy firm zainteresowanych zamieszczaniem reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem sieć z którą się rozstałeś to IDMNet ? :) Byłemu nich ale kilka miesięcy temu zagrali ostro w bambuko i już nie jestem, nie zdziwiłbym się, że w wyniku ruchu który wykonali więcej wydawców od nich odeszło.

Na obecną chwilę jadę tylko na adsense, znalezienie dobrej sieci płacącej uczciwie za CPM to teraz trudna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to gdy sam pozyskasz reklamodawców to wyjdzie Ci na dobre przynajmniej tak było w przypadku mojego znajomego.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak pozyskać samemu reklamodawców ...

Ja zrobiłem tak. Mam strone z tematyką X, poszukałem produktów, które wiążą się z daną tematyką. Następnie poszukałem sklepów, które wyglądają ładnie (własciciel widać nie szczędzi kasy) ale zajmują pozycje w 3-ciej dziesiątce i słabiej. Potem patrzę jak inne jego produkty stoją w indeksie. W ten sposób namierzamy sklep z kasą (przynajmniej tak się wydaje) ale słabo wypozycjonowany. Następnie dzwonimy do właściciela i dogadujemy się na umieszczenie banera lub linków. Oczywiście trzeba się podeprzeć w rozmowie pozycją w googlach na określone frazy, które go mogą interesować. I już. W moim przypadku już pierwszy klient zgodził się na baner.

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko tak jak u mnie (pasjans.net) raczej by bylo trudno o takie coś:D Jasne ze mogą sie u mnie reklamować sklepy typu szkla.com (była już rozmowa) tyle że wszyscy chcą ci więksi płacić za kliki co dla mnie jest nie opłacalne bo za kliki to mam w google (mam sporo klików ale wolę mieć stawkę za wyświetlenia).

Hmm a macie (znacie) jakieś sklepy które chciały by kupić dość tanio reklamę?

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Możesz tez pomyśleć o podpięciu uruchomieniu własnej sieci reklamowej dla swoich stronek, wtedy cała kasa zostaje w kieszeni jedyne nakłady to zlecenie czego do wyświetlania reklam na swoim portalu (raczej nie małe pieniądze) lub posiłkować się skryptami gotowymi typu

https://www.prodo.pl/boksnet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności