Skocz do zawartości

Kłamstwa polityków


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam przybliżenie sobie tematu komunikacji niewerbalnej - wtedy wszystko będzie jasne i można sporo na tym zarobić obstawiając odpowiedniego gracza.

Co się tyczy samych polityków to oni nie mają zielonego pojęcia jak poprawić ogólnie pojęty byt ludzi i zwyczajnie ich to nie interesuje.

Dostosować się do sytuacji i maksymalnie zarobić przy tym - to ich cel.

Jeżeli ktoś wierzy, że głosując na jakiegoś polityka czy grupę polityczną przyczyni się do poprawy swojego losu to jest zwyczajnym frajerem.

Oczywiście jest pewien wyjątek, który nie istnieje w naszym kraju. Jaki ? Możliwość obalenia każdej ustawy przez odpowiednią ilość głosów zwykłych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według Ciebie ja jestem frajerem... gdyż głosując na jakiegoś polityka lub grupę polityczną liczę na to, że poprawi się mój los choćby przez fakt, że nie będę widział pewnych mord tak często jak wcześniej i nie będę słuchać haseł typu "drodzy przyjaciele Rosjanie". Nie chcę już oglądać starych dziadów pod pałacem prezydenckim i słuchać bredni o zamachu. Nie zamierzam słuchać wszędzie wokoło o spiskach i układach. Ale skoro jestem frajerem...

Edycja: "nie zabijajcie nas" - mądre to? Na tyle mądre, że w Łodzi druga tura wyborów rozgrywała się między PO i SLD... a "błagający o życie" Waszczykowski odpadł w pierwszej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu nie ma co się oburzać :)

Jeżeli komuś zależy to bierze sprawy w swoje ręce.

Gdy powierzasz jakieś zadanie innej osobie, to jeżeli tego nie doglądasz to taka osoba zazwyczaj sprawę sp******i a w najlepszym wypadku osiągnie ułamek tego o co chodziło.

Takie są realia, czyż nie ?

Zlecasz jakiś projekt to musisz go doglądać bo gó**o z niego wyjdzie.

Tak samo jest w polityce.

Jeżeli przysłowiowo nie złapiesz polityka za ryj i nie walniesz o glebę to nie masz co liczyć na poprawę.

Pilnujesz polityków i żądasz jasno sprecyzowanych działań albo liczysz na cuda i jesteś deptany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności