Skocz do zawartości

Populizm


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie chłopaki i bez obrazania wzajemnego powstrzymajcie konie :/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko Twoje państwo, tylko nasze. Wyłazi z Ciebie Kali, ale to typowe dla fanów pisuaru.

101748[/snapback]

Tak jak Ty masz prawo do mieszania swojego prezydenta z błotem tak też ja mam prawo do stwierdzenia, że moim zdaniem takie zachowanie to skrajna głupota. W ten sposób działali bolszewicy, mordowali ludzi, którzy nie pasowali do ideologicznej koncepcji.

Dlaczego Ty też chcesz taki być? Zachowujesz się w ten sam sposób wobec wszystkich ludzi, z którymi się nie zgadzasz? Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie nie obrażając nikogo? Dlaczego uważasz, że Kaczyński nie ma prawa do obrony? Jak to inaczej można zinterpretować jak nie BOLSZEWIZM?

P.S Czyżbym błędnie zakładał, że dzisiaj już tłumaczyć nikomu, że bolszewizm to zło, nie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczyński nie jest moim prezydentem, nie będzie nim nigdy.

że moim zdaniem takie zachowanie to skrajna głupota

Jeszcze wolno mieć swoje zdanie, tym bardziej że jest wyrazem poparcia dla "ukochanego przywódcy" (na to też będzie trzeba pozycjonować, tyle że obowiązkowo :brawa: )

Bolszewizm to poważna sprawa, działania bolszewickie uprawia pis, jeszcze tylko morderstw (jeszcze) nie ma.

Mieszanie z błotem innych dobrze pisuarom wychodziło, jest to ich środowisko naturalne (błoto).

Dlaczego Ty też chcesz taki być?

Uczę się dość szybko od pisu, lpru i takich jak Ty, nie ja pisałem "byle kto"

Tak jak dobrze jest znać język wroga, tak dobrze jest stosować jego zasady.

Nie mam zamiaru więcej offtopa robić, tak więc z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności