Skocz do zawartości

Ile poprosic za strone ?


Blerek99

Rekomendowane odpowiedzi

Mam serwis zarabiający 3 razy tyle, ale wyrosłem już z chęci szybkiego bogacenia się i nie sprzedam go w tym wcieleniu :D

Gratuluje i podziwiam, w ogóle jestem pełen podziwu dla ludzi zarabiających w internecie.

Na twoim miejscu Blerek99, przeanalizowałbym jeszcze raz wszystko i podjął właściwą decyzje.

Pozdrawiam i gratuluje (szczególnie BlackSEO) widzę że mam się przynajmniej od kogo uczyć :tease:

Kto wie może za parę lat i ja będę zarabiał przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wescie pod uwage jeszcze takie koszty jak domena, serwer i przede wszystkim czas poswiecony na serwis. Dostajesz rownowartosc za dwa lata i nic Cie nie interesuje, a za dwa lata to nie wiadomo gdzie serwis bedzie i co sie bedzie dzialo w Google. tym bardziej, ze nie wiemy o jakie frazy chodzi.

Skoro autro zadal takie pytanie to widac, ze ma ochote sprzedac. Ja na Twoim miejscu podbil bym cene do 9000 lub 8500 euro i sprzedal i zaczal robic nowy serwis w tej tematyce :)

btw. zanim sprzedaz to sobie dokladnie zanotuj wszystkei dane ze statystyk, glownie slowa kluczowe na ktore jest duzo wejsc, a sa dosyc niszowe ;)

@BlackSeo - sa osoby, ktore maja serwisy zarabiajace kilka tysiecy razy tyle i jakos je sprzedaja.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wescie pod uwage jeszcze takie koszty jak domena, serwer i przede wszystkim czas poswiecony na serwis.

Serwer i domena az tak drogie nie są. Natomiast przestawione wplywy są tylko z AdSense, podczas, gdy mozna skorzystac tez z innych zrodel. W tej branzy adtaily powinny sie oplacic. A jak sie dobrze podobiera, to pewnie jakis CPA o niskiej, ale sporo wartej konwersji tez sie znajdzie. IMHO ponizej prognozy 3-letniej nie ma sensu rozmawiac, bo z duzym prawdopodobienstwem znajda sie zainteresowani za wyzsze stawki. Oczywiscie jesli bedzie mozliwosc weryfikacji wplywow z serwisu.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawać! Strony to dobre inwestycje, ale przy tych zarobkach lepiej się jej nie pozbywać. Sprzedałbym jedynie gdyby mnie sytuacja finansowa zmuszała, a tak lepiej mieć stały dochód.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackSeo - sa osoby, ktore maja serwisy zarabiajace kilka tysiecy razy tyle i jakos je sprzedaja.

Tylko w 2 przypadkach sprzedałbym serwis:

1. Gdybym miał ponad 40 lat a oferta byłaby mocno zadowalająca.

2. Gdyby zyski serwisu gwałtownie spadały w dół, albo podejrzewałbym upadek serwisu w przyszłości.

Mając serwis, który odnotowuje coraz to wyższe zyski nawet nie śmiem myśleć o jego sprzedaży :)

@messina - a umiesz czytać? napisałem, że nie interesuje mnie sprzedaż serwisu... twoja wypowiedź jest cyniczna...

@Maciek0468 - dzięki, używaj intensywnie mózgu, a w przyszłości może również Ci się powiedzie ;)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@messina - a umiesz czytać? napisałem, że nie interesuje mnie sprzedaż serwisu... twoja wypowiedź jest cyniczna...

A ty umiesz czytać? Czy ja powiedziałam, że chcę kupić twój serwis? Chciałam tylko zobaczyć jaki masz ten serwis, że tyle zarabiasz. Bo ja też bym chciała na swoim zarabiać.

Edit.

A ja bym zaproponowała wyższą cenę - to nie było do ciebie,tylko do autora wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności