Skocz do zawartości

Czy posiadasz / używasz Xrumera?


aniec2

Popularność Xrumer'a  

108 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy posiadasz/uźywasz Xrumera?

    • Tak - posiadam i używam
      15
    • Tak - posiadam ale nie używam
      1
    • Nie - ale korzystam z blastów
      14
    • Nie - raz skorzystałem
      9
    • Nie - nie posiadam i nie interesuje mnie to narzędzie
      42
  2. 2. Czy planujesz zakup Xrumera (tylko dla osób, które nie posiadają narzędzia)

    • Tak
      22
    • Nie
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Co raz więcej osób na gg mnie pyta czy opłaca się kupować XR.

A więc wyjaśnie. Po pierwsze jeżeli masz kilka stronek nie warto kupować XR lepiej zlecić blasta.

Jeżeli masz dużo stron i chcesz je linkować to polecam.

Jednak pamiętajmy też że musisz mieć dedyka z windowsem na którym masz XR. Tak więc Licencja Windows kosztuje prawie 100zł/mc + koszt dedyka.Z tego już się robi ładna kwota. Same koszty utrzymania xrummera to kilkaset złotych na miesiąc.

Jeżeli chcesz odpalać xrummera na localhoście lepiej sobie daruj....

Następna sprawa czyli goły xrummer. Jeżeli masz gołego xrummera nie wiele osiąniesz. Trzeba pamiętać o tym iż aby xrummer był skuteczny musisz mieć dobre listy for. Jeżeli takich nie masz to musisz je zebrać a zabranie dobrej listy for i przefiltrowanie jej to nie godzinka roboty. Ludzie zbierają listy do xrummera tygodniami i jak już taką zbiorą to wątpie żeby udostępnili. ( Oczywiście zaraz mi tu ktoś wytknie że lepiej zbierać listy screpeboxem bo jest szybszy ale pomine ten fakt.)

Tyle chciałem powiedzieć...:)

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

540 USD z xrumera to nie wszystko ... w sumie koszt zakupu to potem comiesieczny server, harvesting etc... koszt utrzymania xrumera jest pokaźny. przy sporej liczbie stron jego utrzyanie moze dochodzić nawet do 500USD/miesiecznie...

wiec Ci co myslą ze sam zakup to tylko tyle i aż tyle niemile się rozczarują.

edit: obecnie używam blastów, nie mam X-a

edit2: do tego można doliczyć jeszcze zakup narzedzi wspomagających ot choćby ScrabeBox i pare innych, których nie wymienię.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zaraz mi tu ktoś wytknie że lepiej zbierać listy screpeboxem bo jest szybszy ale pomine ten fakt.)

a czemu nie ? scrapebox + program filtrujący i gitara.

btw. robił ktoś blasty z aggressive mode ? Jak efekty ? Pewien sprzedawca z bhw bardzo to chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam, nie zamierzam wejść w posiadanie, ale z chęcią przyjmę darmowe blasty :) A tak serio, planuję zakup blasta, ale to raczej plan na przyszłość - na chwilę obecną pozostaje przy starych i powolnych metodach wspinania się po drabinie google :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem sobie liste for z PR 6-9, większośc z nich już skasowała możliwość dodawania linków w sygnaturce, a nawet www w danych, albo dają możliwość dodawania po kilkudziesieciu postach, wcześniej były na liście for z linkami do zdobycia, czy nie obawiacie sie ze podobnie jak automatycznymi dodawarkami do katalogów, za jakiś czas blastować będzie można tylko na śmieciowe fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak automatycznymi dodawarkami do katalogów, za jakiś czas blastować będzie można tylko na śmieciowe fora.
jest to bardzo możliwe. dlatego nie należy się skupiać wyłącznie na blastach. Zawsze byłem zwolennikiem miksowania technik.
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co cytujesz w całości ?

dawstaw nie zniechecaj go ;p wcale tak czarno nie jest ;p

Żeby to było tylko 500USD miesięcznie biggrin.gif

A to moze jeszcze nam zdradz ile dzieki niemu wyciągasz :) A moze myslisz o rezygnacji z niego, bo koszty duze hehe

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności