Skocz do zawartości

Czy posiadasz / używasz Xrumera?


aniec2

Popularność Xrumer'a  

108 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy posiadasz/uźywasz Xrumera?

    • Tak - posiadam i używam
      15
    • Tak - posiadam ale nie używam
      1
    • Nie - ale korzystam z blastów
      14
    • Nie - raz skorzystałem
      9
    • Nie - nie posiadam i nie interesuje mnie to narzędzie
      42
  2. 2. Czy planujesz zakup Xrumera (tylko dla osób, które nie posiadają narzędzia)

    • Tak
      22
    • Nie
      59


Rekomendowane odpowiedzi

punkty... wystaw aukcję z blastem na allegro za 10 PLN... skoro są już oferty za 20 PLN to dlaczego nie 10? Niebawem pozycjonowanie stanie się tak proste, że dziecko wracając z przedszkola machnie sobie blaścika z anchorem "kucharka ala zasoliła dziś zupę" albo "zosia ma nowe rajtuzy"

PS. Przypomina mi się sławetne powiedzenie Erbita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X kosztuje nie 540 lecz 570$.

Co do tematu, zakupię sobie pod choinke dla kilku stron =] i podziałam na kompie D:

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, ciekawi mnie ile taki pojedyńczy blast działą, bo jeśli dobrze rozumiem zasadę jego działnia, to działa dzięki funkcji nowi użytkownicy forum, tam sobie profesor G pobiera sygnaturki, co daje upragnione linki, z czasem jednak nasz akces trafia do archiwum a na 1 stronie jest 1000 nowych akcesów i link sie urywa. Czym wiecej będzie blastów tym szybciej tracą one działanie, podstawowa baza danych jest pewnie podobna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, ciekawi mnie ile taki pojedyńczy blast działą, bo jeśli dobrze rozumiem zasadę jego działnia, to działa dzięki funkcji nowi użytkownicy forum, tam sobie profesor G pobiera sygnaturki,

bzdura,po to są właśnie raporty (z linkami do profili,do postów) żeby potem je sobie sprawdzić link checkerem w scrape'ie i wszystkie found podlinkować albo jakimś swl albo softem blackhatowym typu BIE itd.

dla mnie blast wykonywany przez osobę używająca go od paru miesiecy (choćby nie wiem jak się starała to i tak będzie miała mierne bazy,xasy itd.) więc sory @dawstaw , nie pisz na drugi raz że używasz rumera od dwóch lat bo dobrze pamiętam jak jeszcze ci w kwietniu/maju tego roku odpisywałem na temat rumaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty... wystaw aukcję z blastem na allegro za 10 PLN... skoro są już oferty za 20 PLN to dlaczego nie 10? Niebawem pozycjonowanie stanie się tak proste, że dziecko wracając z przedszkola machnie sobie blaścika z anchorem "kucharka ala zasoliła dziś zupę" albo "zosia ma nowe rajtuzy"

PS. Przypomina mi się sławetne powiedzenie Erbita...

Lesio, ja tam bym się nie przejmował , niedługo i tak pierwsza strona wyników to bedzie mix AdWordsa z mapkami :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności