Skocz do zawartości

sens zycia wg.katalogów


krzysioo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wiele katalogów jedynie służących osobom pozycjonującym strony, ale jest też kilka do których chętnie wracam - nie będę ich wypisywał bo to nie TOP10 katalogów - ale takie są - miłe dla oka i dodawane są całkiem ciekawe strony. Jednym z takich katalogów jest mój - ale do tego którego jestem współtwórcą wchodzę róznież z powodów moderatorskich tak więc to trochę inaczej wygląda z mojej perspektywy. Ostatnio zauważyłem bardzo duży skok w statystykach oraz coraz więcej wejść z wyszukiwarek (coraz częściej z zagranicznych). Również długość wizyt jest coraz dłuższa. Coraz większa odwiedzalność a zgłaszanych stron raczej liczba stała - tak więc śmiem twierdzić, że też ludzie trafiają do katalogu w poszukiwaniu ciekawych stron.

Osoby przebywające na tym forum na pewno mają ukierunkowane myślenie na pozycjonowanie stron - więc takie są uwagi o istnieniu katalogów z ich perspektywy - lecz w Internecie jest o wiele więcej osób, które w różny sposób interpretują istnienie katalogów. Tak więc nasza rozmowa na pewno nie da nam jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jednak można powiedzieć na 100% - katalogi są potrzebne!

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukam czegoś w temacie nie związanym z tworzeniem, promowaniem czy prowadzeniem stron to katalogów nie odwiedzam. Zbliża się kolokwium z topologii, więc będę buszował poprzez google. W katalogach tego co mi potrzebne napewno nie znajde. Może ktoś tam doda jakiś serwis związany z matematyką, ale prawda jest taka, że właściciele tych serwisów nie sa w stanie zrobić niczego lepszego do przeszukiwania ich własnego serwisu od google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności